Clint Eastwood ako drogový kuriér! V novom filme hrá aj po boku svojej dcéry

Clint Eastwood ako drogový kuriér! V novom filme hrá aj po boku svojej dcéry Zdroj: Continental film
Clint Eastwood nakrútil film Pašerák, ktorý je už v našich kinách, podľa skutočnej udalosti.

         Legendárny hollywoodsky herec Clint Eastwood sa postavil pred kameru, ale aj za ňu v pozícii režiséra svojho najnovšieho filmu Pašerák.

Hlavný hrdina Earl má takmer 90 rokov, neúspešný biznis s predajom kvetov a chladnúce vzťahy v rodine. Keď dostane ponuku robiť šoféra, zdá sa mu ako nenáročná aj vítaná možnosť privyrobiť si. Na začiatku celkom netuší, čomu sa upíše – stáva sa z neho drogový kuriér pre mexický kartel. V novej práci sa mu začne dariť, dokonca až tak, že mu pridelia dozor. Na stopu sa mu však dostáva Úrad pre kontrolu obchodu s drogami a Earl musí napraviť svoje chyby skôr, než ho zákon či nemilosrdní zločinci dostanú.

TRAILER:

Do svojho najnovšieho filmu sa Eastwoodovi podarilo obsadiť skutočne mimoriadne zoskupenie hercov a herečiek. V úlohe agenta, ktorý jeho postave pôjde po krku, sa predstaví Bradley Cooper (Zrodila sa hviezda), na plátne sa ďalej objavia napríklad Lawrence Fishburne (Matrix), Michael Peña (seriál Narcos), Taissa Farmiga (horor Mníška), držiteľka Oscara Dianne Wiest či Clintova dcéra Alison Eastwood.

Bradley Cooper si spoluprácu s ním veľmi pochvaľuje, takto navyše spomína na dojímavé momenty z nakrúcania: Dvakrát sa mi na pľaci stalo, že som ho sledoval a stále som plakal! Dokonca raz, keď sme spolu točili scénu a moja postava rozhodne nemala plakať, musel som sa odvrátiť. Bolo to veľmi dojímavé. Je úžasný herec a nehrá tak často, takže si myslím, že každý z nás považoval za privilégium s ním spolupracovať.“

TV Program

08:35 Narnia: Princ Kaspian
11:25 Exodus: Bohovia a králi
14:35 Johnny English znovu zasahuje
11:00 Denník ľadovej princeznej
13:30 Skutočné príbehy
14:50 Rodinné záležitosti
10:30 Klamári I.
11:30 Klamári I.
12:30 Prvé oddelenie
10:50 Jahôdka a jej kamaráti III.
11:20 Arthur a Minimojovia
11:45 Bob staviteľ XV. - XVIII.
09:05 Hluboká voda
11:05 Psí poslání
13:05 Cesta za králem trollů