Liam Neeson je obvinený z rasizmu! Pre tieto slová má veľké problémy!

Liam Neeson je obvinený z rasizmu! Pre tieto slová má veľké problémy! Zdroj: abc15.com
To, že si musia celebrity dávať pozor na jazyk, zistil aj obľúbený herec Liam Neeson a nepekne na to doplatil.

Newyorská premiéra filmu Mrazivá pomsta bola zrušená pre veľký škandál, ktorý sa v posledných dňoch točí okolo osoby Liama Neesona. Organizátori premiéry zakázali vykonávať záznamy všetkého druhu len dve hodiny pred začiatkom udalosti. 

Zdroj: atimes.com

Celý incident sa odohral počas rozhovoru, ktorý Liam poskytol k svojmu najnovšiemu filmu. Priznal sa, že jeho blízka známa bola pred 40 rokmi znásilnená, čo ho vtedy dohnalo k myšlienke zabiť muža, ktorý to urobil. Použil však pri tom slová "čierny bastard", čo mnoho ľudí považuje za veľmi urážlivé. 

Zdroj: thestar.com/

Pár dní na to sa objavil v najsledovanejšej rannej šou v Amerike a prehlásil, že určite nie je rasista. "V tejto krajine všetci predstierame, že sme politicky korektní. Niekedy však trochu zoškrabete povrch a nájdete tam rasizmus a bigotnosť. Je to tam," povedal. Priznal, že by rovnako reagoval, ak by bol páchateľ bielej pleti a jeho vlastné slová ho prekvapili. 

Niektorí ľudia sa však Liama zastali a tvrdia, že sa pre slová, ktoré vypustil, trápi už vyše týždňa a verejnosť by mu mala tento prehrešok odpustiť. Či sa tak stane, ukáže len čas.

TV Program

20:35 Čierne vdovy
22:00 Pozná ju ako svoje boty
00:55 Hawaii 5.0 VIII.
20:15 Šanghajský rebel
22:35 Na krídlach vážky
00:55 JAG V.
20:10 Doktori II.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
20:30 Robošváb II.
20:55 Príbehy dvoch myší II.
21:20 Bobove dobrodružstvá na pláži
20:15 Red 2
22:20 Hotel Artemis
00:00 Sabotáž