Arnolda Schwarzeneggera napadol fanúšik! Pozrite sa na jeho reakciu!

Arnolda Schwarzeneggera napadol fanúšik! Pozrite sa na jeho reakciu! Zdroj: dnaindia.com
Arnold sa rozhodol stretnúť so svojimi fanúšikmi na podujatí v Juhoafrickej republike, no nedopadlo to úplne podľa jeho predstáv.

Známy herec, kulturista a politik chcel potešiť svojich fanúšikov a odfotiť sa s nimi, keď na neho odrazu zaútočil jeden zo zúčastnených. Arnolda kopol a ľudia na internete začali mať obavy.

S Arnoldom to však takmer ani nepohlo, zatiaľ čo útočiaceho chlapca spacifikovala ochranka. Tento 71-ročný herec aj napriek nepríjemnej udalosti pokračoval vo fotení sa s fanúšikmi. Neskôr na Twitteri napísal:

Ďakujem vám, že máte starosti, ale nemusíte sa báť. Myslel som si, že do mňa postrčil dav, čo sa stáva často. Uvedomil som si, že do mňa niekto kopol, až keď som si pozrel video tak, ako vy. Som rád, že ten idiot nenarušil môj Snapchat. 

Organizátori podujatia uviedli, že mladík bol údajne fanúšik, ktorému trošku preskočilo a Arnold naňho nepodá trestné oznámenie. 

Arnold tiež poprosil fanúšikov, že ak už musia zdieľať video, tak nech zdieľajú jeho rozmazanú verziu bez zreteľného zvuku. Nechce, aby sa útočníkovi dostávalo viac pozornosti, než si zaslúži. Tak či onak, je prekvapivé, že si Arnold tento kopanec takmer ani nevšimol. 

TV Program

20:35 PRÁZDNINY
21:40 DELUKSE
22:50 S PRAVDOU VON
20:25 Lockout: Útek z MS - 1
22:30 Jedného dňa, možno
01:00 Letecké katastrofy X.
21:00 Dr. House III.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III.
23:00 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
21:20 Bob staviteľ XV. - XVIII.
21:30 Medzi nami zvieratkami
21:35 Krtko
20:15 Příběh mého syna
22:35 Kovbojové a vetřelci
00:25 Plán útěku