Takto ste ju ešte nevideli! Jennifer Lopez je dokonalá aj ako striptérka!

Takto ste ju ešte nevideli! Jennifer Lopez je dokonalá aj ako striptérka! Zdroj: mirror.com
Najnovší film Jennifer Lopez, Zlatokopky, má premiéru 10. októbra. Jennifer bola síce stále vo výbornej forme, no takto ešte nikdy nevyzerala.

Multitalentovaná Jennifer Lopez, ktorá prednedávnom oslávila 50 rokov, hrá v novom filme Zlatokopky striptérku Ramonu, ktorej to pri tyči naozaj ide. Je tiež vedúcou postavou celého filmu a skupiny dievčat, ktoré sa budú snažiť okradnúť čo najviac svojich zákazníkov. Aj keď to na prvý pohľad vyzerá, že Jennifer bola pre túto úlohu stvorená, takmer ju odmietla. 

"Mali sme to nakrúcať minulé leto a mala som veľmi veľa práce. Povedala som tvorcom, že musím ostať doma s deťmi a Alexom," prezradila. Alex Rodriguez je Jenniferin snúbenec a profesionálny hráč bejzbalu. Našťastie pre Jennifer, režisérka filmu, Lorene Scafaria, bola ochotná produkciu posunúť. 

"Myslím si, že som zvyknutá byť šéfkou, aj keď je to čudné povedať nahlas," povedala a dodala, že niekedy vie byť poriadne prísna, no nikdy nekričí. "Myslím si, že ma nikto nechce sklamať, potom som totiž veľmi tichá. Som tiež veľmi vytrvalá," priznala. Jennifer má aj veľmi zaujímavý režim. Údajne chodí spať okolo štvrtej alebo piatej ráno a vstáva okolo desiatej až jedenástej. Keď si pozriete, ako spolu s Alexom makajú vo fitness centre, pochopíte, prečo stále vyzerá tak dobre. 

TV Program

12:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
14:30 Vražedné čísla
15:30 Vražedné čísla
12:40 NOVÁ ZÁHRADA
13:55 DEDIČSTVO
14:55 Profesionáli III.
12:00 Vražedné Miami II.
13:00 Presne takto o rok
14:00 Dr. House I.
12:55 Knihy od Stonožky
13:05 Ruby z dúhy I.
13:25 Viking Vicky
11:20 Srdce na správném místě
13:05 Poslední odkaz
14:50 Blbec k večeři