Kto sú Zlatokopky? Tieto herečky prídu ako zvodné striptérky aj do vášho kina!

Kto sú Zlatokopky? Tieto herečky prídu ako zvodné striptérky aj do vášho kina! Zdroj: Forum Film
Už 10. októbra prichádzajú do kín Zlatokopky. Film o ženách, ktoré sa rozhodli zobrať svoj osud do vlastných rúk a pomohli si aj nezákonnými prostriedkami.

Celú partiu striptériek bude mať pod palcom Jennifer Lopez, ktorú predstavovať asi netreba. Napriek tomu, že prednedávnom oslávila 50-tku, sexappeal jej nechýba a pokojne sa vyrovná aj mladším kolegyniam. 

Zdroj: Forum Film

Medzi ne patrí napríklad Constance Wu, 37-ročná americká herečka, ktorá je dcérou dvoch tajvanských imigrantov. S herectvom začínala už ako malá, v lokálnom amatérskom divadle. Keď mala 16, presťahovala sa do New Yorku, kde študovala herectvo a odvtedy sa mu naplno venuje. Constance však najviac ohúrila len minulý rok a to vo filme Crazy Rich Asians.

Zdroj: Forum Film

​Do tejto skupinky patrí aj Keke Palmer, ktorej hviezda prvýkrát zažiarila, keď mala len 5 rokov. Rodičia vďaka piesňam, ktoré spievala v kostole zistili, že má hudobný talent. Odvtedy sa táto 26-ročná herečka a speváčka objavila až vo vyše 60 projektoch. 

Zdroj: imdb.com

​Ďalšou mladučkou herečkou, ktorá sa vo filme objaví je Lili Reinhart, známa najmä zo seriálu Riverdale. Presne tak, ako jej kolegyne, Lili sa herectvu a tancu venuje od detstva a tak mala skvelé predispozície práve na úlohu vo filme Zlatokopky. 

Zdroj: Forum Film

​Napriek tomu, že sa to nezdá, v rovnakej vekovej kategórii ako sú Keke a Lili je aj raperka Cardi B, ktorá má vo filme tiež úlohu striptérky. Cardi B však toto povolanie kedysi naozaj vykonávala. Ide o prvú hereckú úlohu pre túto interpretku. 

Zdroj: Forum Film

​Rovnako ako pre Cardi B, aj pre raperku a speváčku Lizzo je úloha v Zlatokopkách prvou hereckou výzvou. Jej pesničky sú momentálne populárne po celom svete.

Zdroj: Forum Film

​Na ktorú zo spomínaných herečiek sa vo filme tešíte najviac? 

Zdroj: Forum Film

TV Program

12:15 MISS SLOVENSKO 2020
14:30 Pravá blondínka 2
16:30 Plán hry
11:45 NOVÉ BÝVANIE
12:45 Best of Shakespeare
13:10 Chlpatí kamoši
12:05 Keď je pečenie umenie III. PREMIÉRA
13:30 ZÁCHRANÁRI
14:20 ZÁCHRANÁRI
12:25 Krtko
12:35 Bolek a Lolek sa hrajú
12:45 Bob a Bobek králiky z klobúka
11:40 Kde je Albert?
13:20 Zoolander
15:10 Asterix: Sídliště bohů