Dwayne Johnson stvárni nového superhrdinu DC filmov: Kedy príde táto snímka do kín?

Dwayne Johnson stvárni nového superhrdinu DC filmov: Kedy príde táto snímka do kín? Zdroj: TASR/Matt Sayles
Táto rola mu sadla ako uliata.

Dwayne Johnson bude súčasťou sveta DC komiksových filmov! Oficiálne na svojom instagramovom profile potvrdil, že stvárni postavu Black Adama, ktorý príde do kín 21. decembra 2021.

Táto rola je odlišná od všetkých ostatných, ktoré som kedy v živote hral a som vďačný za to, že sa všetci spolu vydáme na túto cestu,“ uviedol Johnson. Je mi cťou pripojiť sa ku kultovému #DCUniverse a je mi naozaj potešením stať sa Black Adamom. Black Adam je požehnaný mágiou so silami rovnajúcimi sa SUPERMANOVI, ale rozdiel spočíva v tom, že ide za hranu. Je to vzpurný, výnimočný superhrdina, ktorý vždy robí všetko pre ľudí, ale robí to po svojom. Pravda a spravodlivosť - spôsob ako to robí len BLACK ADAM.“

View this post on Instagram

The Man in Black ⚡️ Like most kids growing up, I dreamed about being a superhero. Having cool superpowers, fighting for what’s right and always protecting the people. It all changed for me, when I was 10yrs old and was first introduced to the greatest superhero of all time - SUPERMAN. As a kid, Superman was the hero I always wanted to be. But, a few years into my fantasy, I realized that Superman was the hero, I could never be. I was too rebellious. Too rambunctious. Too resistant to convention and authority. Despite my troubles, I was still a good kid with a good heart - I just liked to do things my way. Now, years later as a man, with the same DNA I had as a kid - my superhero dreams have come true. I’m honored to join the iconic #DCUniverse and it’s a true pleasure to become, BLACK ADAM. BLACK ADAM is blessed by magic with the powers equal to SUPERMAN, but the difference is he doesn’t toe the mark or walk the line. He’s a rebellious, one of a kind superhero, who’ll always do what’s right for the people - but he does it his way. Truth and justice - the BLACK ADAM way. This role is unlike any other I’ve ever played in my career and I’m grateful to the bone we’ll all go on this journey together. BLACK ADAM 12.22.21 ⚡️ Huge thank you to my friends, @jimlee and @bosslogic for this first time ever bad ass collaboration.

A post shared by therock (@therock) on

Zatiaľ neboli zverejnené žiadne podrobnosti o zápletke nového filmu. V komikse je Black Adam zvyčajne zobrazovaný ako anti-hrdina alebo dokonca aj darebák, pre jeho magické schopnosti, ktoré často zneužíva.

TV Program

15:25 PRESTRETÉ
16:30 PRESTRETÉ
17:30 NOVINY
15:50 POLICAJTI V AKCII
16:50 Simpsonovci VII.
17:20 Simpsonovci VII.
14:55 Dr. House II.
15:55 C.S.I.: Kriminálka Miami IX.
16:55 Súdna sieň
15:50 Dážďovečky
16:00 Pat a Mat
16:10 Ocko hrdina
14:35 Zůstaň nablízku
16:20 Nine
18:25 Všechno musí pryč