Na plátna kín mieri nová česko-slovenská knižná adaptácia: Pozrite si trailer Príliš osobnej známosti!

Na plátna kín mieri nová česko-slovenská knižná adaptácia: Pozrite si trailer Príliš osobnej známosti! Zdroj: Continental film
Na začiatku nového roka vstúpi do kín nový film úspešného tvorivého tímu, ktorý stojí za kasovým trhákom Všetko alebo nič z roku 2017. Snímka Príliš osobná známosť je, podobne ako jej predchodca, adaptáciou knižného bestselleru spisovateľky Evity Twardzik Urbaníkovej. Do kín bude uvedená 16. januára 2020.

Film prináša príbehy troch žien, ktoré sa poznajú alebo sa spoznajú.  Spája ich priateľstvo, muž a malé, päťročné dievčatko. Simona si nanovo buduje život po tom, ako sa rozvedie a syn sa rozhodne žiť s otcom. Natáliu si nájde láska v podobe vdovca s malou dcérkou a obetavou babkou. A Eva aj v dôchodkovom veku zisťuje, že do jej života stále patrí partnerská láska, nielen tá k vnučke.

Zdroj: Continental film

Úsmevný, miestami dojímavý príbeh je dôkazom toho, že spôsobov lásky je toľko, koľko je ľudí na zemi. Že niekedy stačí málo, aby sa z kratochvíle vyvinul pevný vzťah a ešte menej stačí na to, aby sa starostlivo vyskladané šťastie rozbilo na tisíc kúskov. Film o láske k mužom, deťom, sebe samým, o zodpovednosti za tých, ktorých milujeme aj za tých, ktorí ich milovali pred nami. Film, v ktorom sa Slovenky nájdu.

Zdroj: Continental film

Príliš osobná známosť je obsadená mnohými známymi tvárami – v hlavnej úlohe sa predstaví česká herečka Petra Hřebíčková, sekundovať jej bude Tatiana Dyková či Eliška Balzerová. Šarmantné mužské postavy, ktoré hrdinkám zamotajú životy, stvárňujú srbskí herci Branislav Trifunović, Predrag Manojlović a Chorvát Janko Popović Volarić. Zo slovenských hercov sa vo filme objavia Ľuboš Kostelný a Marián Mitaš.

Zdroj: Continental film

Snímka režisérky Marty Ferencovej a producenta Petra Núñeza vznikla v česko-slovenskej koprodukcii. 

Zdroj: Continental film

TV Program

22:40 Pí a jeho život
01:25 Nehanební bastardi
04:15 NAJLEPŠIE POČASIE
20:45 Profesionál
22:45 Vodičák
22:45 POČASIE S TIPOSOM
22:00 Hawaii 5.0 VIII.
22:55 ŽREBOVANIE
23:15 Vraždy, ktoré šokovali XXIII.
22:40 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
22:50 Volám sa Caillou V.
23:15 Fix a Foxi
21:55 Suburbicon: Temné předměstí
23:50 Bohové Egypta
01:50 Coriolanus