Bolo to oveľa väčšie peklo: Čo tvrdia o filme Bombshell ženy, ktoré si tým naozaj prešli?

Bolo to oveľa väčšie peklo: Čo tvrdia o filme Bombshell ženy, ktoré si tým naozaj prešli? Zdroj: cosmopolitan.com
Moderátorka Megyn Kelly urobila rozhovor s tromi bývalými zamestnankyňami Fox News, ktoré boli obeťami sexuálneho škandálu, o ktorom je film Bombshell.

Bombshell sa zameriava na bývaleho šéfa vysielacej stanice Fox News, Rogera Ailesa, ktorý bol obvinený z harašmentu na pracovisku, no po tom, čo sa jeho obete ozvali, všetko bolo ešte horšie. 

V rozhovore, ktorý viedla Megyn Kelly, sa bývala producentka relácie Fox News Live, Julie Zann, vyjadrila, že situácia bola ešte oveľa horšia. K rozhovoru sa pridala aj Juliet Huddy, bývalá moderátorka obľúbenej rannej šou The Morning Show with Mike and Juliet a Rudi Bakhtiar, bývala reportérka Fox News. Zdieľali spolu reakcie na film Bombshell, ktorý zobrazuje aj ich skúsenosť s harašmentom na pracovisku. 

"Film Bombshell je hollywoodsky film o sexuálnom škandále vo Fox News. Nemám žiadne spojenie s týmto filmom a vôbec v ňom nemám žiaden podiel. Avšak, mám spojenie s mnohými ženami, ktoré si to prežili. Tu je ich účet." Tieto slová napísala Megyn Kelly na svoj Twitter a priložila k nim spomínaný rozhovor. 

Zdroj: people.com

"Naozaj Rogera šetrili," povedala Julie Zann v rozhovore. Julie však film pochválila za to, ako zobrazuje skutočný harašment. "Ľudia sa ma pýtajú, či po mne vôbec niekedy vyrazil. Neznášam, keď sa pýtajú túto otázku. Vôbec netušia, aké to bolo. Aspoň tieto vizuálne zobrazenia ľuďom ukážu, aké to v skutočnosti bolo a že jeho poznámky boli skôr o tom, že by ma rád zobral niekde na večeru," vysvetlila Julie. K tejto štvorici žien sa pridal aj Doug Brunt, manžel Megyn Kelly, ktorý vo filme hral moderátora rannej šou. Megyn niekoľkokrát na Twitteri zdôraznila, že s týmto filmom nemá nič spoločné a nepredala práva na svoj príbeh, na druhej strane udalosti nepopiera. 

TV Program

18:00 PROSTŘENO
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:20 Najlepšie svetové videá V.
18:20 Áno, šéfe USA II.
19:35 Profesionáli II.
18:00 Súdna sieň
19:00 Súdna sieň
20:10 Kosti II.
18:00 Najmenší slon na svete
18:10 Viking Vicky
18:25 Ruby z dúhy I.
16:05 Hostitel
18:20 Zkratky ke štěstí
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA NA JOJ CINEMA: Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema