Títo herci prišli o skvelé úlohy vo filmoch: Prečo im unikli?

Títo herci prišli o skvelé úlohy vo filmoch: Prečo im unikli?
Ak niekto príde o úlohu, väčšinou je to z dôvodu, že režisér a herec si nenašli v diári spoločný čas na nakrúcanie. Niekedy však ide aj o iné veci. Prečo prišli o skvelé úlohy títo herci?

Leonardo DiCaprio 

Leonardo prišiel o úlohu vo filme Joker, pretože si to režisér rozmyslel. Producent toho filmu mal byť Martin Scorsese a samozrejme, že Leonardo bol hneď na zozname hercov, ktorí by o túto úlohu mohli bojovať. Keď štúdio najalo ako režiséra Todda Phillipsa, Scorsese opustil projekt a hoci štúdio naďalej rátalo s DiCapriom, Phillips povedal, že nebude pracovať s nikým iným, než s Joaquinom Phoenixom.

Zdroj: brightside.me

Kate Winslet 

Kate je naozaj obľúbenou herečkou. Pôvodne mala hrať vo filme Favoritka, no úlohy sa nakoniec vzdala, pretože jej bola ponúknutá úloha v novinke Woodyho Allena s názvom Koleso zázrakov. Rola nakoniec išla Rachel Weisz, ktorá s režisérom Yorgosom Lanthimosom už pracovala na filme Homár.

Zdroj: brightside.me

​Tom Hardy 

Guy Ritchie miluje prácu Toma Hardyho a tak ho chcel obsadiť do úlohy Jafara v remakeu Aladina. Hneď ako vydali túto novinku do sveta, verejnosť sa začala búriť a tak Toma vymenili za Marwana Kenzariho, čo sa nakoniec ukázalo ako veľmi dobrá voľba.

Zdroj: brightside.me

​Emma Stone

Emma počas nakrúcania Malých žien bola na promo turné k projektu Favoritka a tak nakoniec úloha išla inej Emme, Watson.

Zdroj: brightside.me

​Chris Evans

Chris jednoducho nezvládol konkurz na film Doktor Spánok. Stephen King bol veľmi skeptický, pokiaľ išlo o túto adaptáciu a osobne si do hlavnej úlohy vybral Ewana McGregora.

Zdroj: brightside.me

Beyoncé

Film Zrodila sa hviezda mal pôvodne režírovať Clint Eastwood a do hlavnej úlohy chcel obsadiť práve kráľovnú Beyoncé, avšak tá otehotnela. Dohodli sa však, že projekt na ňu počká, no po pôrode si už naňho nenašla čas. Zmenil sa režisér a aj herečka a nakoniec z toho vznikla Zrodila sa hviezda tak, ako ju poznáme. 

Zdroj: brightside.me

Zdroj: brightside.me

TV Program

16:30 Denník princeznej 2: Kráľovstvo v ohrození
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
18:15 Áno, šéfe USA III.
19:10 KINOSÁLA
19:35 Profesionáli II.
17:55 Vraždy v Brokenwoode IV.
20:10 Skutočný génius
20:55 Skutočný génius
18:25 Okido I.
18:40 Knihy od Stonožky
18:50 Arthur a Minimojovia
17:45 Divergence
20:15 Nevyřízený účet
22:05 Bod zlomu