Pri týchto scénach najviac ľudí stlačilo PAUZA: Čo je na nich také zaujímavé?

Pri týchto scénach najviac ľudí stlačilo PAUZA: Čo je na nich také zaujímavé?
Niekedy ľudí zaujímajú naozaj zvláštne veci...

Základný inštinkt

Ani netreba hádať, pri ktorej scéne diváci tento film z roku 1992 stopujú. Sharon Stone však neukradla pozornosť len pri tejto scéne, ale rovno v celom filme.

Zdroj: gadgetheory.com

Čarodejník z krajiny Oz

Klasika z roku 1939 je jedným z najlepších filmov všetkých čias, no zaujímavé je, že mnoho fanúšikov si všimlo niekoľko naozaj zvláštnych a temných referencií v tejto snínke. Ako napríklad, keď Dorothy a jej partička idú po žltej ceste, diváci si sú viac než istí, že pred nimi je na strome niekto obesený. A to je dôvod, prečo túto scénu tak často pauzujú. 

Zdroj: gadgetheory.com

​Malá morská víla 

Hoci ide o kreslený film pre deti a jednu z najväčších Disney klasík, mnoho rodičov malo obavy. A to práve preto, že sa im v scéne, kde Ariel dostane nohy, zdalo, že je z nej ukázané niečo viac, než je na film pre deti vhodné. 

Zdroj: gadgetheory.com

​Klub bitkárov 

Tento film je známy svojimi zvratmi. Jednou z najzaujímavejších vecí na ňom je, že postavu Tylera Durena, ktorú hrá Brad Pitt vidíme už v jednej scéne filmu dávno pred tým, než sa s ním zoznámime. Je len v jedinom obraze a často ho ani neuvidíte. Tak si to musíte stopnúť. 

Zdroj: gadgetheory.com

Hviezdne vojny IV - Nová nádej

Jedna z najvtipnejších scén z toho filmu sa tam ani nemala dostať. Keď stormtrooperi prechádzajú cez dvere, jeden z nich si narazí hlavu o ich vrchnú časť. Hoci šlo o náhodu, dostala sa nakoniec do finálnej verzie filmu. 

​Iron Man 

V dôležitej scéne filmu si niektoré pozorné oči všimli štít Captaina America. Marvel je známy podobnými easter eggmi (čiže objektmi, ktoré sú v scéne pre to, aby pobavili alebo naznačili spojenie medzi rôznymi postavami). 

Zdroj: gadgetheory.com

​Bohemian Rhapsody 

Ďalší moment, pri ktorom ste si nie istí, čo ste videli. Kamionistu vo filme Bohemian Rhapsody totiž hrá Adam Lambert, ktorý momentálne spieva v kapele Queen. Vďaka make-upu je však na nepoznanie. 

Zdroj: gadgetheory.com

Spider-Man: Návrat domov

V tejto scéne mnoho ľudí stlačilo pauzu najmä pre to, aby zistili čo číta Michelle, postava, ktorú hrá Zendaya. Je to kniha Of Human Bondage z roku 1915 o mladom chlapcovi, ktorý žije s tetou a ujom. Nepripomína vám to niekoho? 

Zdroj: gadgetheory.com

​Prekliate dedičstvo

Po tom, čo Petrova sestra Charlie dostala alergiu na oriešky ju ihneď viezol do nemocnice. Scénu z auta si však mnoho ľudí stoplo. Nie však pre to, aby v nej niečo uvideli, ale pre to, že ju museli spracovať a až potom mohli pokračovať ďalej. 

Zdroj: gadgetheory.com

Zdroj: gadgetheory.com

TV Program

11:00 Simpsonovci XV.
11:30 Simpsonovci XV.
12:00 Dobrý ročník
10:25 Nové bývanie
11:30 Hotelová inšpekcia XIII.
12:30 Tradičné recepty z celého sveta III. - Pomocníci v domácnosti
09:55 Columbo
12:20 Nový život
13:20 Nový život
11:20 Arthur a Minimojovia
11:45 No, počkaj!
12:00 Maxipes Fík II. - Divoké sny Maxipsa Fíka
11:00 Slunce, seno, erotika
12:55 Arthur a Maltazardova pomsta
14:40 To nejsi Ty