Pri týchto scénach najviac ľudí stlačilo PAUZA: Čo je na nich také zaujímavé?

Pri týchto scénach najviac ľudí stlačilo PAUZA: Čo je na nich také zaujímavé?
Niekedy ľudí zaujímajú naozaj zvláštne veci...

Základný inštinkt

Ani netreba hádať, pri ktorej scéne diváci tento film z roku 1992 stopujú. Sharon Stone však neukradla pozornosť len pri tejto scéne, ale rovno v celom filme.

Zdroj: gadgetheory.com

Čarodejník z krajiny Oz

Klasika z roku 1939 je jedným z najlepších filmov všetkých čias, no zaujímavé je, že mnoho fanúšikov si všimlo niekoľko naozaj zvláštnych a temných referencií v tejto snínke. Ako napríklad, keď Dorothy a jej partička idú po žltej ceste, diváci si sú viac než istí, že pred nimi je na strome niekto obesený. A to je dôvod, prečo túto scénu tak často pauzujú. 

Zdroj: gadgetheory.com

​Malá morská víla 

Hoci ide o kreslený film pre deti a jednu z najväčších Disney klasík, mnoho rodičov malo obavy. A to práve preto, že sa im v scéne, kde Ariel dostane nohy, zdalo, že je z nej ukázané niečo viac, než je na film pre deti vhodné. 

Zdroj: gadgetheory.com

​Klub bitkárov 

Tento film je známy svojimi zvratmi. Jednou z najzaujímavejších vecí na ňom je, že postavu Tylera Durena, ktorú hrá Brad Pitt vidíme už v jednej scéne filmu dávno pred tým, než sa s ním zoznámime. Je len v jedinom obraze a často ho ani neuvidíte. Tak si to musíte stopnúť. 

Zdroj: gadgetheory.com

Hviezdne vojny IV - Nová nádej

Jedna z najvtipnejších scén z toho filmu sa tam ani nemala dostať. Keď stormtrooperi prechádzajú cez dvere, jeden z nich si narazí hlavu o ich vrchnú časť. Hoci šlo o náhodu, dostala sa nakoniec do finálnej verzie filmu. 

​Iron Man 

V dôležitej scéne filmu si niektoré pozorné oči všimli štít Captaina America. Marvel je známy podobnými easter eggmi (čiže objektmi, ktoré sú v scéne pre to, aby pobavili alebo naznačili spojenie medzi rôznymi postavami). 

Zdroj: gadgetheory.com

​Bohemian Rhapsody 

Ďalší moment, pri ktorom ste si nie istí, čo ste videli. Kamionistu vo filme Bohemian Rhapsody totiž hrá Adam Lambert, ktorý momentálne spieva v kapele Queen. Vďaka make-upu je však na nepoznanie. 

Zdroj: gadgetheory.com

Spider-Man: Návrat domov

V tejto scéne mnoho ľudí stlačilo pauzu najmä pre to, aby zistili čo číta Michelle, postava, ktorú hrá Zendaya. Je to kniha Of Human Bondage z roku 1915 o mladom chlapcovi, ktorý žije s tetou a ujom. Nepripomína vám to niekoho? 

Zdroj: gadgetheory.com

​Prekliate dedičstvo

Po tom, čo Petrova sestra Charlie dostala alergiu na oriešky ju ihneď viezol do nemocnice. Scénu z auta si však mnoho ľudí stoplo. Nie však pre to, aby v nej niečo uvideli, ale pre to, že ju museli spracovať a až potom mohli pokračovať ďalej. 

Zdroj: gadgetheory.com

Zdroj: gadgetheory.com

TV Program

16:30 Denník princeznej 2: Kráľovstvo v ohrození
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
18:15 Áno, šéfe USA III.
19:10 KINOSÁLA
19:35 Profesionáli II.
17:55 Vraždy v Brokenwoode IV.
20:10 Skutočný génius
20:55 Skutočný génius
18:40 Knihy od Stonožky
18:50 Arthur a Minimojovia
19:15 Sníček a Dúhalka
17:45 Divergence
20:15 Nevyřízený účet
22:05 Bod zlomu