Napriek pandémii nebola o krásne outfity núdza: Takto vyzerali hviezdy na Zlatých glóbusoch!

Napriek pandémii nebola o krásne outfity núdza: Takto vyzerali hviezdy na Zlatých glóbusoch!
Napriek tomu, že väčšina hviezd si odovzdávanie Zlatých glóbusov užívala z pohodlia domova, nechýbali outfity, ktoré ohúrili. Toto sú tie najlepšie.

Margot Robbie (Chanel)

Zdroj: harpersbazaar.com

Andra Day (Chanel)​

Zdroj: harpersbazaar.com

Maya Rudolph (Valentino) 

Zdroj: harpersbazaar.com

​Amy Poehler (Moschino)

Zdroj: harpersbazaar.com

​Angela Bassett (Dolce&Gabbana)

Zdroj: harpersbazaar.com

​Cynthia Erivo (Valentino Couture)

Zdroj: harpersbazaar.com

​Justin Theroux (Saint Laurent) 

Zdroj: harpersbazaar.com

Elle Fanning (Gucci)​

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Elle Fanning (@ellefanning)

Josh O'Connor (Loewe) 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Josh O'Connor (@joshographee)

Emma Corrin (Miu Miu) 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Corrin (@emmalouisecorrin)

Amanda Seyfried (Oscar de la Renta) 

Zdroj: harpersbazaar.com

​Kaley Cuoco (Oscar de la Renta)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Kaley Cuoco (@kaleycuoco)

Tiffany Haddish (Alberta Ferretti)

Zdroj: harpersbazaar.com

​Tina Fey (Armani) 

Zdroj: harpersbazaar.com

​Laura Dern (Givenchy) 

Zdroj: harpersbazaar.com

​Sarah Paulson (Prada)

Zdroj: harpersbazaar.com

​Renée Zellweger (Giorgo Armani) 

Zdroj: harpersbazaar.com

​Awkwafina 

Zdroj: harpersbazaar.com

​Isla Fisher (Alex Perry)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Isla Fisher (@islafisher)

Maria Bakalova (Armani) 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Maria Bakalova (@mariabakalovaofficial)

Storm Reid (Oscar de la Renta) 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Storm Reid ?? (@stormreid)

Lana Condor (Monique Lhuillier)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa @lanacondor

Nicola Coughlan (Molly Goddard)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Nicola Coughlan (@nicolacoughlan)

Rosamund Pike (Molly Goddard)

Zdroj: harpersbazaar.com/

​Regina King (Louis Vuitton) 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Golden Globes (@goldenglobes)

Anya Taylor-Joy (Dior Couture) 

Zdroj: harpersbazaar.com

​Nicole Kidman (Louis Vuitton) 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Nicole Kidman (@nicolekidman)

Jane Fonda 

Zdroj: harpersbazaar.com

​Kristen Wiig (Prada) 

Zdroj: harpersbazaar.com

​Gal Gadot 

Zdroj: harpersbazaar.com

​Shira Haas (Chanel) 

Zdroj: harpersbazaar.com

​Dan Levy (Valentino Couture) 

Zdroj: harpersbazaar.com

​Jamie Lee Curtis 

Zdroj: harpersbazaar.com

TV Program

13:00 Nové bývanie
14:00 Na chalupe
15:00 Prestreté
13:35 Simpsonovci XXVI.
14:05 Simpsonovci XXVI.
14:35 Simpsonovci XXVI.
13:00 Kosti X.
14:00 9-1-1: Texas
14:55 Hawaii 5.0 IX.
13:40 Viking Vicky
13:55 Volám sa Caillou V.
14:15 Pat a Mat
13:30 Rivalky na hrazdě
15:20 Cizinec ve mně
16:55 Victor Davis: Cesta na vrchol