Tragédia pri nakrúcaní: Alec Baldwin na pľaci omylom zastrelil kameramanku, režisér je v kritickom stave!

Tragédia pri nakrúcaní: Alec Baldwin na pľaci omylom zastrelil kameramanku, režisér je v kritickom stave! Zdroj: abcnews.go.com
Tragédia sa stala pri nakrúcaní westernu Rust.

Alec Baldwin vystrelil pri jednej zo svojich scén zo zbrane, ktorá mala byť rekvizitou, no omylom zabil kameramanku Halynu Hutchins. 

Tragédia sa stala na ranči v Santa Fe počas nakrúcania filmu Rust. Vyšetrovatelia zistili, že k nehode došlo vystrelením zo zbrane, ktorá mala byť falošná. Kameramanka Halyna Hutchins, ktorá mala 42 rokov bola po nehode helikoptérou presunutá do nemocnice, kde zraneniam podľahla. Režisér Joel Souza sa momentálne nachádza v kritickom stave v nemocnici v Santa Fe. 

Kameranka Halyna Hutchins Zdroj: hellomagazine.com

"Detaily sú v túto chvíľu nejasné, ale pracujeme na tom, aby sme zistili príčinu a podporujeme vyšetrovanie tejto tragickej udalosti. Je to hrozná strata a žialime nad stratou členky rodiny filmárov," stojí v oficiálnom vyhlásení prezidenta spoločenstva filmárov Johna Lindleya a producentky Rebeccy Rhine. Alec Baldwin sa zatiaľ k tomu nevyjadril, no na Twitteri sa objavili fotky tesne po udalosti, na ktoré sa je naozaj náročné pozerať. 

TV Program

20:35 Černobyľ
23:35 Pokrvný pomstiteľ
01:45 Pán Božský
20:30 R.I.P.D.: Útvar Rozhodne Neživých Agentov
22:35 Príbeh kmotra
00:45 Votrelec: Covenant
22:00 Hawaii 5.0 IX.
22:55 Kravaťáci IX.
23:55 Vražedné Miami
22:10 Kúzlovanie
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
22:45 Cesta za pokladom
21:55 Fukušima
00:00 Černé zlato
02:05 Chceš pěstí?