Sylvester Stallone po rokoch priznal, pri ktorom filme skoro zomrel: Takmer som rozprával s anjelmi!

Sylvester Stallone po rokoch priznal, pri ktorom filme skoro zomrel: Takmer som rozprával s anjelmi! Zdroj: celebritynetworth.com
Herec bol po incidente na jednotke intenzívnej starostlivosti 4 dni.

Sylvester Stallone v novom dokumentárnom videu spomína na nakrúcanie filmu Rocky IV, ktoré bolo v roku 1985. Herec, ktorý má teraz 75 rokov, vydal na svojom Youtube kanáli video, v ktorom hovorí o bojovej scéne s Dolphom Lundgrenom. Ten vo filme stvárňoval Rockyho protivníka Ivana Draga.

Zdroj: independent.co.uk
"Prvú vec, ktorú sme nakrútili, bol môj príchod, jeho príchod a inštrukcie v ringu. Potom som sa vážne zranil počas bojovej scény a museli ma previezť na jednotku intenzívnej starostlivosti z Kanady do Kalifornie," priznal Sylvester. Ten tvrdí, že práve on podporoval Lundgrena, ktorý je majstrom v bojových umeniach, k tomu, aby nad ním v scéne dominoval. "Rozdrvil ma. V tom momente som to necítil, ale neskôr v noci mi začalo opúchať srdce. Môj tlak vystúpil na 260 a takmer som sa rozprával s anjelmi. Potom si už len pamätám, že som bol na pohotovosti, neskôr ma prenášali lietadlom. Bol som na JISke obklopený mníškami a potom som sa musel vrátiť na pľac dokončiť tento boj," vysvetlil celú situáciu bližšie. Niektoré zábery z tohto hrozného nedorozumenia skončili aj vo filme. Sylvester ich totiž nevedel vystrihnúť, nakoľko boli naozaj dobré. Ktovie, či by si však tento boj zopakoval, ak by ho mal podstúpiť znova.

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:25 Šport
20:30 Najlepšie počasie
19:50 Svet podľa Evelyn
20:30 R.I.P.D.: Útvar Rozhodne Neživých Agentov
22:35 Príbeh kmotra
20:10 Kosti VI.
21:00 Kosti VI.
22:00 Hawaii 5.0 IX.
20:10 Macko Uško
20:25 Krtko
20:35 Ovečka Shaun VI.
20:15 Linie horizontu
21:55 Fukušima
00:00 Černé zlato