Jasno
21°
Bratislava
Prokop
4.7.2022
Má Tom Hanks skutočne vážne zdravotné problémy? Fanúšikovia sa o neho na základe týchto fotiek boja!
Zdielať na

Má Tom Hanks skutočne vážne zdravotné problémy? Fanúšikovia sa o neho na základe týchto fotiek boja!

Zdroj: ctvnews.ca

Rita Wilson a Tom Hanks tvoria manželský pár už 34 rokov. Ľudia si však myslia, že by sa o neho Rita mala báť.

Herečka a speváčka zvyčajne na svojom Instagrame uverejňuje fotky, ktoré súvisia s jej kariérou, no tento týždeň potešila fanúšikov aj svojimi fotkami zo súkromia. Nechýbal na nich ani jej manžel Tom Hanks, ktorý má naozaj rušný mesiac, nakoľko promuje svoj nový film Elvis. 

Tom Hanks, Olivia DeJonge a Austin Butler

alpes-holidays.com

Pár sa zúčastnil na niekoľkých akciách v Tennessee. Rita spievala na CMA Festivale a Tom sa zúčastnil na špeciálnom premietaní Elvisa. Ritine fotky však mnohých prekvapili, vzhľadom na to, že na nich Tom vyzerá pochudnuto a unavenejšie, než zvyčajne. Diváci si dokonca všimli, že na začiatku tohto mesiaca sa Tomovi na pódiu triasla ruka. Herec trpel počas posledných rokov niekoľkými zdravotnými problémami. So svojou manželkou bol jedným z prvých ľudí, ktorí boli testovaní pozitívne na COVID-19. 

hellomagazine.com

V minulosti herec rozprával o svojom boji s cukrovkou. Symptómy mal asi 20 rokov predtým, než mu chorobu diagnostikovali. Zvýšenú hladinu cukru mal už od svojich 36 rokov, no tento fakt ignoroval. Po diagnostike však musel zmeniť svoj životný štýl. "Šiel som k doktorovi, ktorý mi povedal, že mám 2 typy diabetu," priznal Tom, ktorý o sebe rozpráva ako o idiotovi, ktorý nerobil nič pre to, aby zlepšil svoj zdravotný stav. Momentálne sa však nevie, či sú starosti jeho fanúšikov opodstatnené alebo nie, no je jasné, že za ostatný čas schudnúť pomerne veľa kíl. 

Najčítanejšie