Zatiahnuté, dažďové prehánky
Bratislava
Danica, Dana
16.4.2024
Film Všetko alebo nič už videlo viac ako 100 000 divákov!
Zdielať na
Novinky

Film Všetko alebo nič už videlo viac ako 100 000 divákov!

Zdroj: TV JOJ/reprofoto

Iba 8 dní stačilo filmu VŠETKO ALEBO NIČ, aby pokoril magickú hranicu 100.000 divákov a naďalej vypredáva kiná po celom Slovensku. K dnešnému dňu ho videlo už neuveriteľných 101 900 divákov!

Romantická komédia režisérky Marty Ferencovej prevalcovala všetky doterajšie slovenské a české filmy a v rebríčku návštevnosti za prvý týždeň premietania od roku 1993 je bezkonkurenčne na 1. mieste.

 Režisérka a spoluautorka scenára k filmu Marta Ferencová je z úspechu nadšená:

Som šťastná a veľmi ďakujem divákom za ich pozitívne reakcie. Pre nás tvorcov je to neskutočný pocit,“ povedala Marta Ferencová.

 Autorka knihy Evita Urbaníková dlhé roky snívala o tom, že z knihy raz bude film. Scenár k filmu napísala spolu s režisérkou Martou Ferencovou. A aké pocity má teraz, keď film láme rekordy v návštevnosti? „Je to skvelý pocit. Krásne na tom je, že dostávame stovky ohlasov od tých, čo už v kine boli. Ďakujeme!“

Producent filmu Peter Núñez cíti veľké zadosťučinenie za dlhoročnú prácu na filme. „Som nesmierne vďačný našim divákom, že si našli cestu k slovenskému filmu a prišli do kina. Divácka priazeň je pre nás tá najväčšia odmena a sme za ňu veľmi vďační.“

 Všetko alebo nič je príbeh o vzťahoch, ktoré nás valcujú, o ženskom priateľstve, mužoch, na ktorých sa nezabúda... Je popretkávaný sarkazmom, humorom, hnevom, beznádejou, vášňou, smiechom, slzami, mužským egom a ženským sebavedomím. 

TRAILER Všetko alebo nič

Veľký podiel na úspechu filmu má určite aj vynikajúce medzinárodné herecké obsadenie. V hlavných úlohách sa predstavili slovenské herecké hviezdy ako Táňa Pauhofová, Ľuboš Kostelný či Zuzana Kronerová, z českých hercov Klára Issová, Petra Hřebíčková, Ondřej Sokol, Petr Vaněk či Luděk Sobota a z Poľska Michał Żebrowski, Paweł Deląg a Krzysztof Tyniec.

Zdielať na

Najčítanejšie