Jasno
-2°
Bratislava
Agáta
5.2.2023
Herec Jeremy Renner leží v kritickom stave v nemocnici! Jeho stav je už stabilizovaný
Zdielať na

Herec Jeremy Renner leží v kritickom stave v nemocnici! Jeho stav je už stabilizovaný

Zdroj: abc7.com

Hercovi sa stala nehoda pri odhŕňaní snehu.

Jeremy Renner bol vážne zranený po nehode s odhŕňačom snehu. Nehoda sa stala cez víkend. Podľa hercovho hovorcu je Jeremy vo vážnom, ale stabilizovanom stave. 

"Môžeme potvrdiť, že Jeremy je v kritickom, ale stabilnom stave a má poranenia, ktoré utrpel po nehode počas toho, ako dnes ráno odhŕňal sneh. Jeho rodina je s ním a je oňho dobre postarané," povedal hovorca vo vyjadrení, ktoré vydal v nedeľu v noci. Podľa magazínu Deadline transportovali Rennera do nemocnice vrtuľníkom. Herec vlastní ranč pri jazere Tahoe v pohorí Sierra Nevada. Región bol počas Silvestra zasiahnutý snežnou búrkou a 35 000 domov nemalo elektrinu. Jeremy v decembri pridal na Twitter fotku, aby divákom ukázal, ako to uňho na ranči počas zimy vyzerá. 

Jeremy, ktorý má 51 rokov, bol v minulosti dvakrát nominovaný na Oscara a je známy aj za svoju úlohu Clinta Bartona, známeho ako Hawkeye z filmov od štúdia Marvel. V roku 2017 sa zúčastnil na filmovom festivale v Karlových Varoch ako špeciálny hosť a pri tejto príležitosti uviedol aj vtedajšiu novinku film Wind River. Do Varov však prišiel zranený, keďže v tom období mal zlomené obe ruky. Toto zranenie sa mu stalo počas nakrúcania.

Najčítanejšie