Zatiahnuté
11°
Bratislava
Aby ste boli SUPER, nemusíte mať superschopnosti! Do kín prichádza animák MEGA SUPER!
Zdielať na

Aby ste boli SUPER, nemusíte mať superschopnosti! Do kín prichádza animák MEGA SUPER!

Zdroj: Continental film

Nový animák príde do kín na Deň detí, 1. júna!

Potrebujete mať superschopnosti, aby ste sa stali hrdinami? A čo ak pochádzate z rodu, ktorý má v každej generácii jedného takto nadaného člena či členku? Hedviga, hlavná hrdinka animovaného filmu s názvom MEGA SUPER, bude mať čo robiť, aby dokázala svojej rodine, že je jej plnohodnotnou súčasťou... 

TRAILER:

Jedenásťročnej Hedvige sa svet otočí naruby, keď dostane možnosť prevziať úlohu superhrdinky po svojom otcovi, slávnom Superlevovi. Nedopatrením totiž sperie jeho magický kostým a keďže sa doň otec už nezmestí, musí nájsť v rodine náhradu. Namiesto nemotornej Hedvigy však otec zvolí jej nespratného bratranca Adriana. A to Hedvige nedá... Rozhodne sa konať a za pomoci svojej starej mamy ukázať všetkým, že je tou správnou náhradníčkou ona. Ba čo viac – že je mega super!

Mega Super

Mega Super

Continental film

Režisér Rasmus A. Sivertsen je jedným z najuznávanejších nórskych animátorov a na svojom konte má množstvo úspešných filmov i seriálov. Jeho diela sa tešia veľkej obľube a MEGA SUPER patrí medzi jeho celkom najúspešnejšie filmy – v domácom Nórsku, ktoré je počtom obyvateľov podobné Slovensku, dosiahla návštevnosť snímky kinách skvelých 110 000 divákov.

Zaujímavosťou je, že na dizajne postavičiek sa podieľal americký výtvarník Carter Goodrich, ktorý má na svedomí aj podobu postavičiek vo filmoch Coco, Ja zloduch, Krúdovci či Hotel Transylvania.

Mega Super

Mega Super

Continental film

Do našich kín bude film MEGA SUPER uvedený v slovenskom znení. Tešiť sa môžeme na mnohé známe hlasy – o dabing sa postarali Martin Kaprálik, Miroslava Grožáková, Magdaléna Košická, Marián Labuda, Zuzana Porubjaková, Andrea Somorovská, Lukáš Krčmár či Matúš Turanský.

Najčítanejšie