Kim Cattrall: Kolegyne zo Sexu v meste nikdy neboli moje kamošky!

Kim Cattrall:  Kolegyne zo Sexu v meste nikdy neboli moje kamošky! Zdroj: joj.sk
Dlhoočakávané pokračovanie filmu Sex v meste 3 oficiálne zrušili. Bola skutočným dôvodom márnivosť Kim Cattrall?

Kim Cattrall hovorí, že nikdy nebola priateľka so svojimi kolegyňami z kultového seriálu Sex v meste, s ktorými sa v súčasnosti dostala do rozporu pre plánované pokračovanie filmovej série. Herečka sa otvorene priznala, že ich priateľstvo nepresiahlo hranice obrazovky: "Nikdy sme neboli priateľky. Boli sme jednoducho kolegyne, a tak nám to fungovalo."

Kim Catrall Kim Catrall Zdroj: profimedia.sk
Tiež sa vyjadrila na adresu všetkých fám, že práve pre jej veľké nároky štúdio Warner Bros. zrušilo nakrúcanie tretieho filmu. Podľa nej je to smiešne: "Nikdy som nežiadala peniaze," povedala Kim. "Rovnako som nikdy neprosila o nové projekty. Je absurdné myslieť si, že som nejaká diva."
Sex v meste Sex v meste Zdroj: profimedia.sk
​Naopak, istý zdroj sa do médií vyjadril, že Kim mala "mimoriadne nároky" a vraj nebola spokojná s "ponižujúcim" vývojom svojej postavy. Cattrall prirovnala celú túto drámu ku "toxickému vzťahu".

O tom, že Samantha, Carrie, Charlotte a Miranda sa znova stretnú na filmovom plátne sa hovorilo takmer osem rokov, no až teraz sa Sarah Jessica Parker oficiálne vyjadrila, že akákoľvek možnosť tretieho filmu je minulosťou.

Kim prezradila, že pre túto kauzu telefonovala aj samotnej Sarah, ktorá mala byť producentkou filmového pokračovania: "Rada by som odkázala ľuďom zo Sexu v meste a konkrétne Sarah, že si myslím, že mohli byť ku mne milší."

Dodala, že ona samotná sa už posunula ďalej od hrania postavy Samanthy Jones a to isté chce aj pre svojich fanúšikov: "Hrala som Sam 20 rokov. Idem ďalej a vy by ste tiež mali."

Jason Lewis Jason Lewis Zdroj: profimedia

TV Program

20:25 ŠPORT
20:30 NAJLEPŠIE POČASIE
20:25 Matky na žúrke
22:15 Machete
20:10 Doktori III.
21:00 Dr. House II.
20:25 Krtko
20:30 Medzi nami zvieratkami
20:15 FILM TÝDNE: Světlo mezi oceány
22:35 Kolonie