Jenna Dewan sa už spamätala z rozvodu s Channingom Tatumom: Toto je jej nový priateľ!

Jenna Dewan sa už spamätala z rozvodu s Channingom Tatumom: Toto je jej nový priateľ! Zdroj: https://www.marieclaire.co.uk
Pri filmovaní jej najnovšieho projektu mala Jenna Dewan špeciálnu pomoc.

Herečka a tanečnica, Jenna Dewan, už čoskoro zažiari v novej šou Soundtrack, ktorú prinesie na svoje obrazovky spoločnosť Netflix. Našťastie, jej nový priateľ Steve Kazee je v oblasti muzikálov skúsený a tak jej bol pri nakrúcaní veľmi nápomocný.

"Dal mi niekoľko tipov a rád, pretože to bol môj prvý hudobný zážitok," povedala Dewan. Kazee dlhé roky pracoval na Broadwayi a v roku 2012 získal cenu Tony Awards za najlepšieho herca a hudobníka za rolu v muzikáli Once. Určite si budete pamätať titulnú pieseň - Falling slowly.

"Soundtrack je hudobná dráma," povedala Dewan o svojom novom projekte. Každá epizóda je vlastným hudobným samostatným milostným príbehom, v ktorom nebudú chýbať piesne, tanec a herectvo. Je to skutočne jedinečné. Nemyslím si, že ste niekedy videli niečo také.“

View this post on Instagram

Speaking of peace....❤️

A post shared by Jenna Dewan (@jennadewan) on

Vzťah Jenny Dewan a Stevea Kazeeho sa stal verejným niekoľko mesiacov po rozvode s Channingom Tatumom. Tí sa rozišli v apríli 2018.

Zdroj: https://people.com

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:05 Najkrajšie bývanie III.
05:50 Pod povrchom
05:30 DEDIČSTVO
06:20 Kutyil s.r.o.
05:20 Jahôdka a jej kamaráti II.
05:45 Ruby z dúhy I.
05:25 2Bobule
07:10 Než přišla bouře