Jennifer Aniston a Brad Pitt sa snažia o adopciu dieťaťa! Ako k tomu prišlo?

Jennifer Aniston a Brad Pitt sa snažia o adopciu dieťaťa! Ako k tomu prišlo? Zdroj: splashnews
Jennifer sa tak konečne stane mamou.

Za posledný čas sa veľa špekulovalo o hercovi Bradovi Pittovi a herečke Jennifer Aniston. Spôsobili to fotografie z ich priateľského stretnutia na Oscaroch, ktoré rozvírili vody sociálnych sietí rozličnými fámami. Nedávno vyplávalo na povrch, že táto dvojica sa spoločne snaží adoptovať si dieťa!

Zdroj: people.com

​Aj keď by sme si mnohí možno priali, aby sa tento pár dal opäť dokopy, Jennifer Aniston a Brad Pitt zostávajú len dobrými priateľmi. Jen však veľmi túži po adopcii dieťaťa a Brad ako otec šiestich detí, vrátane 3 adoptovaných, jej pomáha počas celého tohto komplikovaného procesu. Brad totiž viac než podporuje toto jej rozhodnutie.

Im blízky zdroj o nich povedal pre zahraničný magazín: „Je to niečo, na čo už roky myslí, ale konečne Jen cíti, akoby bola teraz na správnom mieste vo svojom živote a zvažuje adopciu. Okolo nej je taká úžasná rodina a priatelia - a to teraz zahŕňa aj Brada. Ako otec šiestich detí, z ktorých tri sú adoptované, o tom vie naozaj veľa."

„Brad sa rozprával s Jen o procese a o tom, čo to v skutočnosti obnáša, takže ak bude pokračovať, je už pripravená. Pre každého je adopcia emocionálnym a niekedy náročným zážitkom, ale to, že má Brada po svojom boku, jej dodáva veľa sily,“ dodáva zdroj.

Zdroj: whas11.com

Obaja sa domnievajú, že práve teraz nie je ten pravý čas na to, aby skočili do nového vzťahu. Tešia sa, že sú tu jeden pre druhého a Brad je taký nadšený, že dokázal Jen pomôcť v rozhodnutí s adopciou.“

Kinosála drží Jennifer Aniston palce, aby adopčný proces prebehol čo najľahšie. 

TV Program

20:35 PRÁZDNINY
21:40 DELUKSE
20:25 Lockout: Útek z MS - 1
22:30 Jedného dňa, možno
21:00 Dr. House III.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III.
20:40 Volám sa Caillou V.
21:05 Okido I.
20:15 Příběh mého syna
22:35 Kovbojové a vetřelci