Selena Gomez je poriadne tvrdohlavá! Už ľutuje, čo urobila!

18.01.2018 06:51 Kinosála.sk Novinky
Selena Gomez je poriadne tvrdohlavá! Už ľutuje, čo urobila! Zdroj: SITA
Selena Gomez darovala svoj zárobok (niektoré zdroje tvrdia, že to bolo viac) za film A Rainy Day in New York na organizáciu Time´s Up, ktorá sa zameriava na pomoc sexuálne zneužívaným osobám. A dôvod?

Napriek obvineniam zo sexuálneho zneužívania, Woody Allen ďalej nakrúca filmy s najväčšími hviezdami Hollywoodu. Zdá sa však, že niektoré z nich svoje účinkovanie v Allenových filmoch už oľutovali. Medzi nimi je aj mladá herečka a speváčka Selena Gomez, ktorá sa vzdala svojho platu za Allenov film A Rainy Day in New York. Urobila tak po tom, ako ju niektorí jej fanúšikovia kritizovali na sociálnych sieťach za to, že nenasleduje svojich hereckých kolegov z očakávaného Allenovho filmu. Timothée Chalamet a Rebecca Hall darovali celú svoju mzdu rovnakej organizácii už dávno pred ňou.
Timothée navyše podporil LGBT centrum v New Yorku a RAINN, ďalšiu organizáciu bojujúcu proti sexuálnemu násiliu. Týmto dávajú jasne najavo, že nechcú profitovať na spolupráci s človekom, ktorý bol niekoľkonásobne obvinený z rôznych prípadov zneužívania.

Selena Gomez, Woody Allen Selena Gomez, Woody Allen Zdroj: profimedia.sk

Fanúšikovia sa snažili na sociálnych sieťach dohovoriť aj Seleninej mame, s ktorou má momentálne naštrbené vzťahy pre opätovný návrat k svojmu ex-priateľovi - Justinovi Bieberovi. Tá Seleniným fanúšikom odkázala: „Prepáčte, ale nikto nemôže donútiť Selenu urobiť niečo, čo ona sama nechce. Mala som s ňou dlhý rozhovor o tom, aby s ním (Allenom) nespolupracovala, ale nezabralo to. Jej tím tvoria úžasní ľudia. Nie je tam žiadna vinná osoba. Nikto ju nekontroluje. Všetky svoje rozhodnutia robí sama. Nezáleží na tom, ako veľmi jej chcete pomôcť, ignoruje to!" 

Zdroj: Profimedia

​Zdá sa, že Selenu predsa len spoločenský nátlak donútil zamyslieť sa nad svojim rozhodnutím s Allenom pracovať. Premiéra spomínaného filmu A Rainy Day in New York bude v kinách už tento rok, presný dátum však ešte nie je určený.

Autorka: Lucia Harbuľáková

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 S PRAVDOU VON
22:00 SEDEM
22:55 INKOGNITO
20:10 Ja, Frankenstein
22:00 Looper: Nájomný zabijak
00:35 Bohatá zima s JOJkou
20:10 Dr. House VII.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V.
20:25 Robošváb II.
20:50 Sherm a jeho mikróby
21:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
20:15 Rodinná loupež
21:55 Pán Šanghaje
23:55 Jiný svět