Horor To sa vracia! Prezradíme vám všetky informácie, ktoré o tomto pokračovaní vieme!

Horor To sa vracia! Prezradíme vám všetky informácie, ktoré o tomto pokračovaní vieme! Zdroj: www.popsugar.com
Kedy sa dočkáme premiéry?

Ak sa neviete dočkať pokračovania hororu s netradičným názvom TO, máme pre vás dobré správy. Od dátumu premiéry až po herecké obsadenie, prezradíme vám všetko, čo už o tomto filme vieme.

Vo filme sa posunieme do ďalekej budúcnosti 

Zdroj: www.popsugar.com

V pokračovaní sa presunieme ďaleko v čase. Po dvadsiatich siedmich rokoch po tom, ako sa po prvý raz stretli s To, členovia klubu Losers sú prinútení opäť sa vrátiť do mesta Derry a vyrovnať si účty s miestnym démonom. Iba jeden zo siedmich zostal žiť v meste po tom, ako vyrástli. Je to Mike Hanlon, ktorý sa stal mestským knihovníkom. Keď započuje šepot klauna a následne sa stane hrozná vražda, varuje zvyšok skupiny, aby dodržiavali dohodu, ktorú urobili ešte ako deti - ak by sa To niekedy vrátil, zabijú ho. 

Najvzrušujúcejšou časťou je to, keď vidíte, ako skončili všetky deti. V Kingovom románe je z Billa populárny spisovateľ hororov, Beverly je módna návrhárka, Eddie prevádzkuje firmu s limuzínami, Richie je dídžej, Ben je etablovaným architektom a Stan je bohatý účtovník v Gruzínsku. Uvidíme, ako to bude vo filme.

Nová herecká posila

Zdroj: www.popsugar.com

​Chvíľu sa zdalo, že jedinou hviezdou, ktorá sa objaví aj v pokračovaní, je Bill Skarsgard ako Pennywise. No máme už potvrdenú aj ďalšiu hviezdu, ktorou je Jessica Chastain! Vo februári podpísala zmluvu s filmovou spoločnosťou.

Odhalenie pôvodu Pennywisea

Zdroj: www.popsugar.com

​Pôvod Pennywisea v prvom filme neodhalili, ale nebojte sa, v druhej časti nám ho už prezradia. Skarsgard dokonca povedal, že scénu, ktorá bola nakoniec vystrihnutá z posledného filmu, v dvojke ukážu a dozvieme sa z nej všetky podstatné informácie. "V prvom diele bola scéna, ktorá bola spomienkou z roku 1600, pred tým, než sa Pennywise stal Pennywiseom," povedal Skarsgard. "Táto scéna bola čudná, nie som tam ako klaun, ale vyzerám viac ako ja. Vysvetľuje príbeh o tom, kto je a odkiaľ Pennywise prišiel ."

"Ide o to, že Pennywise existuje len v predstavivosti detí a ak v neho neveríte, tak nemusí byť ani skutočný," dodal.

Andy Muschietti bude režisérom aj naďalej

Zdroj: www.popsugar.com

​Muschietti spracoval výborne prvý film, a preto nemáme pochybnosti o tom, že ďalšie pokračovanie bude uňho v dobrých rukách. Scenáristom je Jeffrey Jurgensen.

Budeme sa báť oveľa viac

Zdroj: www.popsugar.com

​Skarsgard naznačil, že hrôza v ďalšom pokračovaní porastie, pretože hlavné postavy už nebudú deťmi. "Prvý film fungoval veľmi dobre, pretože sledujeme príbeh detí, do ktorých sa postupne zamilujeme," povedal. "Druhý film nás prevedie ich životmi už keď sú dospelí, no príbeh bude iný... Odtajíme psychologické aspekty hororu."

Kedy sa začne natáčanie?

Zdroj: www.popsugar.com

​Pokračovanie, ktoré je doteraz najlepšou adaptáciou Stephena Kinga, sa začne natáčať v júli 2018. Producent Roy Lee odhalil, že "scenár sa stále dokončuje a momentálne sa hľadajú vhodné lokácie na nakrúcanie." Zdá sa, že je všetko na správnej ceste, aby to do roku 2019 stihli!

Deň premiéry

Zdroj: www.popsugar.com

​Druhý diel hororu To uvidíme v kinách presne dva roky po tom prvom - v septembri 2019.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:50 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:25 Panelák
06:10 Súdna sieň
06:40 Súdna sieň
05:20 Prvé oddelenie II.
05:40 Panelák
06:25 TIPOS INFO
05:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
05:20 Sam a Max
05:40 Príšerky zo skúmavky
05:40 Iluzionista
07:35 Moje krásná učitelka
09:25 Need for Speed