Záhadná postava Slender man ohrozuje tínedžerov v novom traileri!

Záhadná postava Slender man ohrozuje tínedžerov v novom traileri!
Pozrite si nový trailer pripravovaného hororu, ktorý vstúpi do našich kín už v auguste!

Zozbieraj čo najrýchlejšie všetkých 8 papierov, inak ťa dostane… Spomínate si na nákazlivú počítačovú hru Slender Man spred niekoľkých rokov? Záhadná postava, ktorá sa dokáže svojim obetiam dostať do hlavy a priviesť ich k šialenstvu, pred niekoľkými rokmi doslova ovládla internet a tisíce umelcov inšpirovala k tvorbe krátkych filmov, koláží či hororových poviedok. Už o necelý mesiac zažije Slender Man svoj debut aj na filmových plátnach, v dlhoočakávanom rovnomennom horore. Pozrite si jeho nový trailer, v ktorom tento internetový fenomén terorizuje skupinu amerických študentov.

V malom mestečku v americkom Massachusetts chcú štyri stredoškoláčky rituálom poprieť existenciu tajomného Slender Mana. Keď však jedna z nich záhadne zmizne, všetko nasvedčuje tomu, že je v skutočnosti jeho poslednou obeťou.

V hlavných úlohách sa v horore Slender Man predstavia Jaz Sinclair známa z filmu Papierové mestá, Julia Goldani Telles zo seriálu The Affair a tiež dvojica, ktorá už má napriek nízkemu veku s horormi skúsenosti - Joey King (V zajatí démonov) a Annalise Baso (Ouija). Režisérom filmu je Sylvain White (Tanec ulice), scenár má na svedomí David Birke, ktorý pred dvoma rokmi ohúril scenárom k francúzskej dráme Elle.

Film Slender Man má svoju slovenskú premiéru 23. augusta. 

Slender man Slender man Zdroj: itafilm

Zdroj: Itafilm

TV Program

21:40 Inkognito
22:55 Aféry II.
23:55 Aféry II.
20:30 Dobrý ročník
23:00 Pomstiteľ
01:00 Profesionáli III.
22:00 Vtierka Castle
22:55 Stratené duše II.
23:55 FBI
22:05 Kúzlovanie
22:15 Rev a motoroví miláčikovia I.
22:40 Požiarnik Sam X.
20:15 Bolest a sláva
22:15 Černobyl
00:15 Ve jménu ďábla