Vieme, ktorý herec bude hrať Elvisa Presleyho v pripravovanej biografickej snímke! Už teraz sa naňho podobá!

Vieme, ktorý herec bude hrať Elvisa Presleyho v pripravovanej biografickej snímke! Už teraz sa naňho podobá! Zdroj: bankrate.com
Režisér Baz Luhrmann prezradil, ktorého herca nakoniec obsadil do hlavnej úlohy v jeho novom filme.

Po výbere z mien ako napríklad Harry Styles či Ansel Elgort, si nakoniec režisér Baz Luhrmann vybral svojho Elvisa. Bude ním herec Austin Butler. 

Zdroj: etonline.com

Nový film o Elvisovi sa bude zameriavať najmä na jeho vzťah s jeho manažérom, ktorého bude hrať Tom Hanks. Ten mal na starosti každý jeden aspekt Elvisovho života. Diváci sa budú pozerať na 20-ročnú cestu za slávou jedného z najznámejších muzikantov na svete. Mnoho ľudí si myslí, že Austin sa už teraz do role vžíva natoľko, že sa začína na kráľa rock and rollu podobať. 

Zdroj: justjared.com

"Vedel som, že nemôžem tento film nakrútiť pokiaľ nebudem mať dobré obsadenie a tak sme hľadali medzi hercami, ktorí majú schopnosť evokovať jedinečný prirodzený pohyb a majú hlasové kvality tejto neopakovateľnej hviezdy, ale taktiež vnútornú zraniteľnosť umelca," povedal Buz. Teraz už len budeme čakať, či Austin presvedčí o svojich kvalitách aj divákov.

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
20:15 Spravodlivosť
22:30 Mafia!
00:15 JAG V.
20:10 Doktori II.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
20:00 Ferdo Mravec
20:30 Robošváb II.
20:55 Príbehy dvoch myší II.
20:15 Prázdniny!
22:10 Na dosah
23:50 Který je ten pravý?