Vieme, ktorý herec bude hrať Elvisa Presleyho v pripravovanej biografickej snímke! Už teraz sa naňho podobá!

Vieme, ktorý herec bude hrať Elvisa Presleyho v pripravovanej biografickej snímke! Už teraz sa naňho podobá! Zdroj: bankrate.com
Režisér Baz Luhrmann prezradil, ktorého herca nakoniec obsadil do hlavnej úlohy v jeho novom filme.

Po výbere z mien ako napríklad Harry Styles či Ansel Elgort, si nakoniec režisér Baz Luhrmann vybral svojho Elvisa. Bude ním herec Austin Butler. 

Zdroj: etonline.com

Nový film o Elvisovi sa bude zameriavať najmä na jeho vzťah s jeho manažérom, ktorého bude hrať Tom Hanks. Ten mal na starosti každý jeden aspekt Elvisovho života. Diváci sa budú pozerať na 20-ročnú cestu za slávou jedného z najznámejších muzikantov na svete. Mnoho ľudí si myslí, že Austin sa už teraz do role vžíva natoľko, že sa začína na kráľa rock and rollu podobať. 

Zdroj: justjared.com

"Vedel som, že nemôžem tento film nakrútiť pokiaľ nebudem mať dobré obsadenie a tak sme hľadali medzi hercami, ktorí majú schopnosť evokovať jedinečný prirodzený pohyb a majú hlasové kvality tejto neopakovateľnej hviezdy, ale taktiež vnútornú zraniteľnosť umelca," povedal Buz. Teraz už len budeme čakať, či Austin presvedčí o svojich kvalitách aj divákov.

TV Program

08:25 PRÁZDNINY III.
09:40 NAŠI I.
10:15 NAŠI III.
08:25 NA CHALUPE
09:50 NOVÉ BÝVANIE
10:55 NOVÉ BÝVANIE
08:45 MACGYVER: NOVÉ ČASTI II.
09:45 Extrémne metódy rodičovstva
11:00 Veľké upratovanie: New York I.
09:20 Bob staviteľ XV. - XVIII.
09:35 Ruby z dúhy I.
09:50 Knihy od Stonožky
08:00 Jmenuji se Jerry
09:50 Rande naslepo
11:50 Vánoční show