Nová komédia Free Guy s Ryanom Reynoldsom predstavuje svoj zaujímavý príbeh!

Nová komédia Free Guy s Ryanom Reynoldsom predstavuje svoj zaujímavý príbeh! Zdroj: imdb.com
Ryan Reynolds nám servíruje jednu novinku za druhou. O čom bude komédia Free Guy?

Na newyorskom Comic Cone filmoví tvorcovia a herci momentálne predstavujú novinky, ktoré sa budúci rok dostanú do kín alebo na obrazovky. Jednou z nich je aj komédia Free Guy, v ktorej okrem Ryana Reynolda uvidíme oceňovanú herečku Jodie Comer. Po Ryanovom boku znovu uvidíme Taiku Waititiho, ktorý s ním hral aj v snímke Green Lantern. Pre fanúšikov seriálu Stranger Things máme tiež dobrú správu. Vo filme sa objaví Joe Keery, ktorého z tohto seriálu určite poznáte. 

Zdroj: ew.com

Free Guy má so Strager Things ešte jedno spojenie. Tento film bude totiž režírovať Shawn Levy, producent a režisér niektorých epizód Stranger Things. Snímka bude o mužovi, ktorý si uvedomí, že celý život žije vo videohre. Aby toho nebolo málo, zistí, že v tejto hre vôbec nie je hlavnou postavou, ale len bezvýznamnou postavičkou. "Free Guy je príbehom nevinného človeka v neskutočne cynickom svete," povedal Ryan. 

Zdroj: ew.com

Štúdio pri príležitosti Comic Conu ukázalo zúčastneným prvú ukážku filmu a uverejnilo aj prvý plagát. Premiéry sa dočkáme 3. júla 2020. Zatiaľ si môžete pozrieť video zo spomínaného Comic Conu, ktoré predstavuje 4 hlavných hercov.

TV Program

09:30 Súdna sieň
10:40 EXTRÉMNE PRÍPADY
12:00 NOVINY O 12:00
10:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.
11:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.
12:25 Fórky, vtipky XXVII.
10:05 Klamári II.
11:20 Kravaťáci VIII.
12:15 Tyran III.
10:25 Požiarnik Sam IX.
10:35 Zabi nudu! II.
10:40 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
09:20 Den na zkoušku
11:05 Růžový a černý
13:05 Muž, který se směje