Ktorí dvaja herci sa takmer pobili pre priazeň princeznej Diany?

Ktorí dvaja herci sa takmer pobili pre priazeň princeznej Diany? Zdroj: thestar.com
Vo svojej pripravovanej knihe Elton John opisuje, ktorí dvaja slávni herci sa stali sokmi v láske.

Princezná Diana mala na mužov zjavný vplyv, aspoň tak to opisuje spevák Elton John vo svojej autobiografii. Konkrétne v nej spomína na jednu večeru, počas ktorej Diana poplietla hlavy hneď dvom hercom naraz. Boli nimi Richard Gere a Sylvester Stallone. 

Večera, ktorú usporiadal vtedajší riaditeľ štúdia Disney, bola plná hviezd. "Hneď zo začiatku vyzerali Richard Gere a Diana zahľadení do seba," napísal Elton. V tom čase bola Diana odlúčená od princa Charlesa a Richard práve ukončil vzťah so Cindy Crawford. 

Zdroj: pagesix.com

"Všetci ostatní sme sa rozprávali, no nemohol som si nevšimnúť zvláštnu atmosféru, ktorá tam panovala. Podľa pohľadov, ktoré si vymieňali, som pochopil, že medzi Richardom a Dianou rastie nové priateľstvo a to sa vôbec nepáčilo Sylvesterovi Stallonemu. Myslím si, že prišiel na párty so zámerom zbaliť Dianu a zistil, že jeho plán sa nepodarí." Takto pokračuje tento príbeh v knihe. 

Zdroj: jezebel.com

Keď prišiel čas na večeru, John si všimol, že Richard aj Sylvester pri stole chýbajú. Eltonov manžel, David Furnish, našiel dvoch hercov práve v čase, keď sa chystali pobiť. Našťastie sa Davidovi podarilo súboj hneď od začiatku prekaziť, no napätie medzi hercami vraj bolo zjavné počas celej večere. "Po večeri sa Diana a Richard vrátili naspäť k svojej debate a Sylvester sa pobral domov kričiac, že by nikdy neprišiel, ak by vedel, že poj**aný princ Krasoň tam bude tiež," pokračuje vo svojej knihe John. Pre magazín People, zástupca Sylvestera Stalloneho nereagoval a zástupca Richarda Gerea nemal k tejto udalosti žiaden komentár. 

Zdroj: people.com

TV Program

09:30 Súdna sieň
10:40 EXTRÉMNE PRÍPADY
12:00 NOVINY O 12:00
10:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.
11:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.
12:25 Fórky, vtipky XXVII.
10:05 Klamári II.
11:20 Kravaťáci VIII.
12:15 Tyran III.
10:25 Požiarnik Sam IX.
10:35 Zabi nudu! II.
10:40 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
09:20 Den na zkoušku
11:05 Růžový a černý
13:05 Muž, který se směje