Ktorí dvaja herci sa takmer pobili pre priazeň princeznej Diany?

Ktorí dvaja herci sa takmer pobili pre priazeň princeznej Diany? Zdroj: thestar.com
Vo svojej pripravovanej knihe Elton John opisuje, ktorí dvaja slávni herci sa stali sokmi v láske.

Princezná Diana mala na mužov zjavný vplyv, aspoň tak to opisuje spevák Elton John vo svojej autobiografii. Konkrétne v nej spomína na jednu večeru, počas ktorej Diana poplietla hlavy hneď dvom hercom naraz. Boli nimi Richard Gere a Sylvester Stallone. 

Večera, ktorú usporiadal vtedajší riaditeľ štúdia Disney, bola plná hviezd. "Hneď zo začiatku vyzerali Richard Gere a Diana zahľadení do seba," napísal Elton. V tom čase bola Diana odlúčená od princa Charlesa a Richard práve ukončil vzťah so Cindy Crawford. 

Zdroj: pagesix.com

"Všetci ostatní sme sa rozprávali, no nemohol som si nevšimnúť zvláštnu atmosféru, ktorá tam panovala. Podľa pohľadov, ktoré si vymieňali, som pochopil, že medzi Richardom a Dianou rastie nové priateľstvo a to sa vôbec nepáčilo Sylvesterovi Stallonemu. Myslím si, že prišiel na párty so zámerom zbaliť Dianu a zistil, že jeho plán sa nepodarí." Takto pokračuje tento príbeh v knihe. 

Zdroj: jezebel.com

Keď prišiel čas na večeru, John si všimol, že Richard aj Sylvester pri stole chýbajú. Eltonov manžel, David Furnish, našiel dvoch hercov práve v čase, keď sa chystali pobiť. Našťastie sa Davidovi podarilo súboj hneď od začiatku prekaziť, no napätie medzi hercami vraj bolo zjavné počas celej večere. "Po večeri sa Diana a Richard vrátili naspäť k svojej debate a Sylvester sa pobral domov kričiac, že by nikdy neprišiel, ak by vedel, že poj**aný princ Krasoň tam bude tiež," pokračuje vo svojej knihe John. Pre magazín People, zástupca Sylvestera Stalloneho nereagoval a zástupca Richarda Gerea nemal k tejto udalosti žiaden komentár. 

Zdroj: people.com

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:05 Najkrajšie bývanie III.
05:50 Pod povrchom
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:30 DEDIČSTVO
06:20 Kutyil s.r.o.
07:25 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:10 Sníček
05:20 Jahôdka a jej kamaráti II.
05:25 2Bobule
07:10 Než přišla bouře
08:55 Iluzionista