Toto sú tie najkrajšie rodinné fotky Blake Lively a Ryana Reynoldsa: Nechýba ani ich najmladšia dcéra!

Toto sú tie najkrajšie rodinné fotky Blake Lively a Ryana Reynoldsa: Nechýba ani ich najmladšia dcéra! Zdroj: gettyimage.com
Blake Lively a Ryan Reynolds len prenedávnom priviedli na svet svoju tretiu dcéru. Pozrite si ich najkrajšie rodinné fotografie, ktoré zdieľali s celým svetom.

Prvá dcéra sa tomuto hollywoodskemu páru narodila v roku 2014 a dali jej meno James. Ryan oznámil túto novinku cez sociálnu sieť fotografiou, na ktorej ho drží za palec. 

Zdroj: people.com

Blake má rovnaký zmysel pre humor a preto si na prvý Ryanov Deň otcov zažartovala, slovami: "Odkedy sa nám narodilo bábätko, mám silný pocit, že otcom si práve ty".

Zdroj: people.com

​V decembri 2016 sa celá, vtedy už štvorčlenná rodina, zúčastnila na ceremónii odovzdávania Ryanovej hviezdy na Chodníku slávy v Los Angeles. 

Zdroj: people.com
Zdroj: people.com

Ich druhá dcéra sa volá Inez a narodila sa 2 roky po James. Pár sa rozhodol vychovávať svoje dcéry mimo očí verejnosti a tak toto odovzdávanie bola jedna z mála akcií, kde sme ich videli všetkých pokope. 

Zdroj: people.com
Zdroj: people.com

​Ryan v jednom z rozhovorov priznal, že je neskutočné pozerať sa na to, ako sa jeho staršia dcéra stará o tú mladšiu. Napriek tomu, že dcérky veľmi neukazujú, s príhodami o nich nemajú najmenší problém. Ako napríklad, keď priznali, že Inez už pri prvých narodeninách dala prednosť steaku pred tortou. V máji 2019 prišli dobré správy, pretože Ryan a Blake priznali, že čakajú tretieho potomka. 

Zdroj: people.com

​Blake aj tentokrát tehotenstvo neskutočne pristalo. 

Zdroj: people.com

A nakoniec, 4. októbra 2019, privítali na svete ich tretiu dcérku. 

Zdroj: people.com

​Ryan už dokonca uverejnil prvú fotku svojej dcéry, no tvár jej zakryl vtipným vlastnoručným obrázkom. 

Zdroj: people.com

TV Program

13:10 VŠETKO ČO MÁM RÁD
14:40 Súdna sieň
15:30 Súdna sieň
14:00 Dr. Dokonalý
15:00 Profesionáli II.
15:55 Simpsonovci XXVIII.
14:10 Dr. House VIII.
15:10 C.S.I.: Kriminálka Miami II.
16:10 Vražedné Miami
14:10 Medzi nami zvieratkami
14:20 Rybičky Flip a Flap
14:25 Sníček
12:55 Mia a bílý lev
14:45 Dámský klub
16:40 Kuchař srdcem