Fanúšikovia Disneyho sú nahnevaní: Toto urobilo štúdio hviezde filmu Aladin!

Fanúšikovia Disneyho sú nahnevaní: Toto urobilo štúdio hviezde filmu Aladin! Zdroj: popsugar.com
Twitter sa doslova pretrhol nepríjemnými príspevkami od fanúšikov herca, ktorý stvárnil Aladina v rovnomennom filme.

Pre mnohých radostné správy, no niektorí za tým vidia zvláštne správanie štúdia a streamingovej služby Disney+. Tí totiž oznámili, že chystajú spinoff k muzikálu Aladin. Nenechajte sa však zmiasť. Do tohto filmu totiž neobsadili filmového Aladina, Menu Massouda, ale Billyho Magnussena, ktorý v rozprávke hral jednu z vedľajších postáv, princa Andersa. 

Zdroj: breakingnews.koeln

Ako sme už spomínali, ide síce o radostnú správu pre fanúšikov tejto disneyovky, no len pred pár dňami Mena Massoud priznal, že odkedy bol v kinách tento hit, ktorý zarobil vyše miliardy dolárov, nedostal sa na žiaden kasting. Mnohí sa tak nahnevali, že vedľajšia postava filmu dostane svoju vlastnú snímku, zatiaľ čo predstaviteľ hlavnej postavy nemá prácu. 

Zdroj: see.news

"Už som trochu unavený, že o tom nehovorím. Chcem, aby ľudia vedeli, že to nie je stále prechádzka ružovou záhradou, keď nakrútite niečo, ako bol pre mňa Aladin. Každý si myslí, že zarábam milióny a dostávam veľa ponúk. Vôbec to tak nie je. Nebol som na jedinom kastingu odkedy bol Aladin v kinách," priznal Mena. 

A čo si myslia o tomto kroku Disneyho používatelia sociálnej siete Twitter? 

Takže muž, ktorý hral Aladina sa nevie dostať na kasting, ale jediný beloch vo filme, ktorý je v jednej scéne dostane svoj vlastný film.  

Aladin zarobil miliardu, ale oni nejakým spôsobom našli cestu, ako dať spinoff belochovi. 

Úžasné, že Disney tvorí film pre vedľajšiu postavu belocha, zatiaľ čo hlavná postava tohto obrovského filmu produkovaného miliardovou spoločnosťou nemôže dostať prácu práve pre stereotypy. 

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:00 Najkrajšie bývanie II.
05:40 NA CHALUPE
06:20 Pod povrchom
05:15 DEDIČSTVO
06:15 Hoď svišťom
06:45 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:10 Sníček
05:20 Jahôdka a jej kamaráti III.
05:15 Tanec s láskou
06:55 Než přišla bouře
08:45 Kapitán Mike křižuje Ameriku