Na ľadovú plochu vás zavedie český film Smečka! Zahrala si v ňom aj hokejová legenda

Na ľadovú plochu vás zavedie český film Smečka! Zahrala si v ňom aj hokejová legenda Zdroj: Bontonfilm
Pozrite si trailer k filmu zo športového prostredia, ktorý príde do slovenských kín 5. augusta 2021.

David, hlavný hrdina filmu Smečka, má šestnásť rokov, peknú priateľku a rodičov, ktorí ho podporujú vo všetkom, do čoho sa pustí. Práve sa presťahoval, má nastúpiť do nového hokejového klubu Vlkov a zabojovať o miesto brankárskej jednotky. Ale nováčik v pevne zomknutom kolektíve, to bude ťažké, to neveští nič dobré. Čo robiť, keď ťa spoluhráči nevezmú medzi seba a navyše ťa opustí dievča? Špirála šikany, odvety a vzájomných bojov sa roztáča. Pre väčšinu hráčov je to zo začiatku ako vždy len zábava, ale kapitán Jerry tlak neustále stupňuje. Niektorí s tým možno nesúhlasia, ale nikto nič neurobí. A šikana sa z hokejovej kabíny následne presunie aj na internet. Podarí sa Davidovi vybojovať si svoje miesto v tíme, v škole, v živote? Môže „vlkov“ poraziť?

TRAILER:

Filmový príbeh je veľmi autentický, pretože režisér a spoluautor scenára Tomáš Polenský má k hokejovému prostrediu blízko a pozná ho veľmi dôverne. Jeho sestra je kapitánkou českej hokejovej reprezentácie, on sám strávil v mládežníckom hokeji 16 rokov. Mnohé situácie z filmu zažil na vlastnej koži. V menších úlohách sa v snímke Smečka objavia aj známe české hokejové hviezdy Dominik Hašek a Martin Hosták.

Smečka Smečka Zdroj: Bontonfilm

​Príprava filmu zaujala dvoch populárnych českých raperov, ktorí k nemu zložili piesne a natočili videoklipy – Renne Dang vytvoril skladbu s názvom Smečka a raper AMCO pesničku Andělé v pekle.
Ak chcete nahliadnuť do života dnešných mladých a dozvedieť sa, ako môže vyzerať šikana v športovom prostredí, pozrite si nový trailer k snímke Smečka. Premiéra filmu v našich kinách bude 5. 8. 2021.

TV Program

20:35 Captain America: Občianska vojna
01:55 Penny sa bojí
03:35 Krimi
20:30 Česko Slovensko má talent - Porotcovský špeciál
02:05 V divočine s Bearom Gryllsom II.
02:45 V divočine s Bearom Gryllsom II.
21:55 Vraždy, ktoré šokovali XXIII.
00:45 C.S.I.: Kriminálka New York VII.
01:40 C.S.I.: Kriminálka New York VII.
22:15 Rev a motoroví miláčikovia I.
22:40 Cesta za pokladom
23:00 Pat a Mat
22:10 Domino
01:25 Polosvět
02:50 Bájní tvorové: Dračí hrobka