Jasno
22°
Bratislava
Cyprián
27.9.2023
Romantická komédia Láska nebeská bude mať pokračovanie
Zdielať na
Novinky

Romantická komédia Láska nebeská bude mať pokračovanie

Všetci obľúbení hrdinovia - Hugh Grant, Liam Neeson, Keira Knightley a dokonca aj Andrew Lincoln sa opäť vrátia ku svojim postavám. To všetko vďaka charitatívnej organizácii Comic Relief.

Je to pravda, ale nečakajte celovečernú snímku. Bude to len krátky 10 minútový film ku Dňu červeného nosa. Neuveriteľné však je, že sa na pľaci stretnú takmer všetci z pôvodného obsadenia: Hugh Grant, Martine McCutcheon, Keira Knightley, Liam Neeson, Colin Firth a Andrew Lincoln. Bohužiaľ, chýbať bude Alan Rickman, ktorý pred rokom zomrel.

TRAILER Láska nebeská

;t=47s

Scenárista a režisér pôvodného filmu z roku 2003, Richard Curtis, preniesol všetkých hrdinov do súčasnosti.

Už niekoľko rokov sa s radosťou podieľam na Dni červeného nosa. Robím k tomu krátke výstupy v televízii. Zdalo sa mi ako dobrý nápad spraviť špeciálny príbeh, ktorý by bol postavený na jednom z mojich filmov, keďže Deň červeného nosa si pripomínajú nielen vo Veľkej Británii, ale aj v Amerike. Nikdy by mi nenapadalo napísať pokračovanie Lásky nebeskej, ale povedal som si, že 10 minútový film by mohol byť vtipný. Ľudia aspoň uvidia, čo robia ich obľúbené postavy teraz,“ povedal Curtis.

 „Teším sa, že väčšina z hercov prijala túto ponuku. Bude to určite dojímavé, keď ich postavy po 14tich rokoch opäť ožijú,“ povedal ďalej Curtis.

Film budú zatiaľ hrať len na stanici BBC One, 24.marca 2017,  pri príležitosti Dňa červeného nosa.

Zdielať na

Najčítanejšie