Kate Hudson ukázala svoje telo dva mesiace po pôrode: Mamičkám po celom svete posiela motivačný odkaz!

Kate Hudson ukázala svoje telo dva mesiace po pôrode: Mamičkám po celom svete posiela motivačný odkaz!
Kate porodila v októbri dcérku Rani Rose. Takmer 2 mesiace po pôrode ukázala svoju postavu.

Mnohé modelky a herečky sa na sociálnych sieťach len pár týždňov po pôrode chvália dokonalým telom. Chvalabohu, tu máme aj ženy, akou je Kate Hudson, ktorá svetu ukazuje, aká je pravda. 

View this post on Instagram

So...here we go! The routine with our baby is getting more familiar and I’m ready to start taking a little time in the day focusing on myself. For me that means my health. Why? Because I wanna be around a long time for these three kiddos of mine. I know that some are curious about what that means and for all you moms (wether working or not working moms) it is the most challenging thing in the world to balance kids and personal time. Let’s be honest, kids take the number one position and it’s haaaaard to make the time for yourself. I’ve been doing a lot of research and I’ve spent my life time trying all kinds of new things that are focused on health and wellness. Because I am on a mission right now to get back to my fighting weight ;) and my strong body/mind back I want to bring you in on some of this journey. If you want to follow a more in-depth of my to-dos, @prettyhappy will be posting all kinds of fun tidbits from exercises we are loving to foods/recipes we ❤️ and meditation practices I just can’t live without 🧘‍♀️ MY GOAL: I will be shooting a film in the spring and I’m looking to shed 25lbs. I’d like to try new workouts and eat as healthy as I can. I wanna do all this and keep up milk production, raise my kids, work everyday, make time for my man, have girlfriend time and stay sane! 🤪 I know that this sounds more like a new year resolution but after Thanksgiving and everyone thanking their health, I feel motivated to keep that up. Much love and hope everyone’s Having an amazing start to the holidays! 💋

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on

Tak, ideme na to! S našim bábätkom je to stále lepšie a ja začínam mať cez deň viac času na seba. Myslím tým svoje zdravie. Prečo? Pretože tu chcem byť trochu dlhšie s mojimi deťmi. Viem, že niektorých zaujíma, čo to znamená a pre vás, matky (či už ste pracujúce alebo nie) je najťažšou vecou na svete rovnováha medzi deťmi a časom pre seba. Buďme úprimné, deti sú na prvom mieste a je ťažké nájsť si čas pre seba. Strávila som celý život skúšaním nových vecí, ktoré sú zamerané na zdravie a duševnú rovnováhu. Pretože som teraz na misii vrátiť sa ku svojej pôvodnej váhe a chcem získať späť svoje silné telo a myseľ, chcela by som vás do toho trochu zasvätiť. Môj cieľ: Na jar budem natáčať film a musím schudnúť vyše 12 kíl. Rada by som vyskúšala nové spôsoby tréningu a čo najzdravšieho stravovania sa. Chcem to robiť, udržať si mlieko, vychovávať svoje deti, venovať čas svojmu mužovi, mať čas na kamarátky a zostať normálna! Viem, že toto znie skôr ako novoročné predsavzatie, ale po vďakyvzdaní, keď som ďakovala za zdravie všetkých, sa cítim motivovaná to urobiť. Prajem všetkým veľa lásky a dúfam, že každý bude mať úžasný začiatok zimných prázdnin.

Tento odkaz nechala Kate pod fotkou, ktorú pridala na svoje konto na Instagrame. Bude motivujúce sledovať jej premenu pre jej nový film a taktiež vidieť, aká je rozhodná napriek mnohým povinnostiam. 

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

12:40 TOP STAR
13:10 OCHRANCOVIA
14:10 Súdna sieň
11:20 NOVÉ BÝVANIE
12:50 Simpsonovci XX.
13:20 Simpsonovci XX.
12:05 Fantastické torty
13:05 MACGYVER: NOVÉ ČASTI I.
14:05 Spravodlivosť v krvi IX.
12:30 Albert pozná prírodu najlepšie
12:55 Agi Bagi
13:15 Malý medvedík
11:25 Breakdance Girl
13:10 Cirkus
14:55 Sladko-slaná láska