To sa nepodarí každému: Sylvester Stallone sa dožil veľkej pocty!

To sa nepodarí každému: Sylvester Stallone sa dožil veľkej pocty! Zdroj: Forum Film
Ocenili ho za jeho celoživotný herecký prínos.
CAA prijala do svojich radov ikonického herca, scenáristu, režiséra a producenta Sylvestera Stallonea súčasne s jeho produkčnou spoločnosťou Balboa Productions. College Art Association of America je hlavnou organizáciou v Spojených štátoch amerických pre profesionálov v umení, od študentov cez historikov umenia až po emeritnú fakultu.

Stallone bol už v minulosti zapísaný v organizácii WME. William Morris Endeavor je americká talentová agentúra s pobočkami v Beverly Hills. Zaslúžil si to za svoj úspech v role Rockyho Balbou vo filme Creed 2. Nielenže vyhral cenu za najlepšiu vedľajšiu postavu, ale stalo sa tak symbolicky 40 rokov potom, ako získal Oscara za pôvodný film o hrdinovi Rockym. V neposlednom rade tento film vyhral v kategórii Najlepší originálny scenár.
Sylvester Stallone Sylvester Stallone Zdroj: MovieWeb

​Očakávame, že finálny diel Rambo: Last Blood, ktorý bude mať premiéru v septembri tohto roku divákov opäť poteší. Produkčná spoločnosť si sľubuje zisky vo výške 728 miliónov dolárov. Stallone má však za sebou mnoho ďalších úspechov. Akčnú snímku Expendables: Nezničiteľní zarobili celosvetovo 800 miliónov dolárov.

Sylvester Stallone Sylvester Stallone Zdroj: Forum Film

​Medzi jeho ďalšie úspešné projekty bez pochýb zaraďujeme filmy Krajina policajtov, Späť do ringu, kde si zahral po boku Roberta De Nira a Plán úteku s Arnoldom Schwarzeneggerom.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

15:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
17:00 NOVINY O 17:00
17:20 IQ TAXI
16:05 Simpsonovci XXIV.
17:15 Rýchla rota Chipa a Dala
18:05 Hoď svišťom
16:05 Vtierka Castle IV.
17:05 C.S.I.: Kriminálka Miami
18:05 C.S.I.: Kriminálka Miami
16:45 Okido I.
17:00 Zabi nudu! II.
17:05 Ovečka Shaun I.
16:40 Hvězda na střední
18:10 Bod zlomu
20:15 Dobrou noc a hodně štěstí