To sa nepodarí každému: Sylvester Stallone sa dožil veľkej pocty!

To sa nepodarí každému: Sylvester Stallone sa dožil veľkej pocty! Zdroj: Forum Film
Ocenili ho za jeho celoživotný herecký prínos.
CAA prijala do svojich radov ikonického herca, scenáristu, režiséra a producenta Sylvestera Stallonea súčasne s jeho produkčnou spoločnosťou Balboa Productions. College Art Association of America je hlavnou organizáciou v Spojených štátoch amerických pre profesionálov v umení, od študentov cez historikov umenia až po emeritnú fakultu.

Stallone bol už v minulosti zapísaný v organizácii WME. William Morris Endeavor je americká talentová agentúra s pobočkami v Beverly Hills. Zaslúžil si to za svoj úspech v role Rockyho Balbou vo filme Creed 2. Nielenže vyhral cenu za najlepšiu vedľajšiu postavu, ale stalo sa tak symbolicky 40 rokov potom, ako získal Oscara za pôvodný film o hrdinovi Rockym. V neposlednom rade tento film vyhral v kategórii Najlepší originálny scenár.
Sylvester Stallone Sylvester Stallone Zdroj: MovieWeb

​Očakávame, že finálny diel Rambo: Last Blood, ktorý bude mať premiéru v septembri tohto roku divákov opäť poteší. Produkčná spoločnosť si sľubuje zisky vo výške 728 miliónov dolárov. Stallone má však za sebou mnoho ďalších úspechov. Akčnú snímku Expendables: Nezničiteľní zarobili celosvetovo 800 miliónov dolárov.

Sylvester Stallone Sylvester Stallone Zdroj: Forum Film

​Medzi jeho ďalšie úspešné projekty bez pochýb zaraďujeme filmy Krajina policajtov, Späť do ringu, kde si zahral po boku Roberta De Nira a Plán úteku s Arnoldom Schwarzeneggerom.

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:25 ŠPORT
20:30 NAJLEPŠIE POČASIE
19:35 Profesionáli II.
20:25 Lockout: Útek z MS - 1
22:30 Jedného dňa, možno
20:10 FBI
21:00 Dr. House III.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III.
20:10 Macko Uško
20:25 Krtko
20:30 Bob a Bobek králiky z klobúka
18:35 Zlatokopka
20:15 Příběh mého syna
22:35 Kovbojové a vetřelci