Nová hviezda na obzore: Maya Hawke zdedila herecký talent po rodičoch a ľudia z jej výzoru šalejú!

Nová hviezda na obzore: Maya Hawke zdedila herecký talent po rodičoch a ľudia z jej výzoru šalejú! Zdroj: ign.com
Múdra, šikovná a pekná. Taká je nová postava Robin zo seriálu Stranger Things. Herečka Maya Hawke, ktorá ju hrá, má v Hollywoode našliapnuté na skvelú kariéru.

Maya je v skutočnosti dcérou hollywoodskych hercov Ethana Hawka a Umy Thurman. Jej výzor ani nenasvedčuje, že by to mohlo byť inak. Je perfektným spojením oboch rodičov a navyše po nich podedila aj talent. Používatelia sociálnej siete Twitter sa nevedia rozhodnúť, koho im Maya pripomína viac. A ako ste na tom vy? Podobá sa skôr na Umu alebo na Ethana? 

Viem, že je ich dieťaťom a dá sa to teda očakávať, ale to, že vyzerá ako dokonalé zlúčenie svojich rodičov, je až strašidelné. 

Uma Thurman v Kill Bill (2003) a jej dcéra Maya Hawke v tretej sérii Stranger Things (2019).

Maya Hawke je úplne dokonalou kombináciou Umy a Ethana a som od toho závislá. 

Uma a Ethan sa stretli pri nakrúcaní filmu Gattaca a v roku 1998 sa vzali. V tom istom roku sa im narodila dcéra Maya. Ethan vychválil svoju dcéru aj na Instagrame. 

Niektorí z vás si ju možno nevšimli v minuloročnej BBC produkcii Malých žien. Niektorí z vás si možno nevšimli jej prácu na Juilliarde. A viem, že mnohí z vás si ju nevšimli v množstve stredoškolských vystúpení. Dokonca som niektoré vynechal aj ja a to som jej otec. Niektorí z vás možno poznajú jej hudbu, iní zasa nie. Ale dámy a páni, spoznajte Mayu Hawke. Je to naozaj niekto.

TV Program

10:15 NAŠI III.
10:55 SUPER KARAOKE
11:50 MILÁČIKOVO
09:50 NOVÉ BÝVANIE
10:55 NOVÉ BÝVANIE
12:20 Tajné životy boháčov IV.
09:45 Extrémne metódy rodičovstva
11:00 Veľké upratovanie: New York I.
12:05 INKOGNITO
10:00 Jahôdka a jej kamaráti II.
10:25 Požiarnik Sam X.
10:35 Zabi nudu! II.
09:50 Rande naslepo
11:50 Vánoční show
13:25 Útěk z polygamie