Tretie dobrodružstvo sympaťáka Norma bude iné ako tie predchádzajúce, ale o nič menej zábavné!

Tretie dobrodružstvo sympaťáka Norma bude iné ako tie predchádzajúce, ale o nič menej zábavné! Zdroj: Bontonfilm
Kráľa Severu spolu s vernými spoločníkmi lumíkmi čaká bláznivá cesta okolo sveta, na ktorú diváci v kine len tak ľahko nezabudnú.

Norm má na prvý pohľad všetko, čo taký kráľ severného pólu potrebuje. Je veľký, chlpatý, má hrozivé zuby a ohromnú silu. S jeho kráľovským majestátom a medveďou hrôzostrašnosťou je to však už horšie. Dravou bielou šelmou sa Norm stal asi len omylom, tulene má rád ako kamošov, miluje zábavu, spoločnosť a roztržitosť či nemotornosť sú jeho druhým menom. Zato mu nechýba odvaha ani dobré srdce a oboje bude znovu potrebovať. Na jeho pól sa totiž prenesie naháňačka za strateným pokladom a dávna starobylá pamiatka sa zhodou náhod ocitne práve v jeho najmenej povolaných labách.

Ľadová sezóna 3 Ľadová sezóna 3 Zdroj: Bontonfilm

​​Archeológ Jin ho poverí úlohou vrátiť ukradnutú vzácnu sošku tam, kam patrí. Norm sa teda vyzbrojí trojicou nezničiteľných lumíkov a vydá sa nájsť pradávny chrám ležiaci uprostred pralesa na opačnom konci zemegule. Nebude to však také jednoduché, lebo v pätách majú neustále nebezpečného zločinca Dextera, ktorý chce poklad získať pre seba.

Ľadová sezóna 3 je veľkolepým, zábavným dobrodružstvom živelného medveďa, ktorý sa dostal mimo svoj živel, a bezpochyby si získa celú vašu rodinu. Deti sa pobavia najmä na Normovej nešikovnosti a komických výčinoch bláznivých lumíkov, rodičov zase potešia narážky na slávne dobrodružné filmy, ako Indiana Jones, Tomb Raider či Johnny English.

Ľadová sezóna 3 Ľadová sezóna 3 Zdroj: Bontonfilm

Animovanú komédiu Ľadová sezóna 3 si môžete v kinách vychutnať už 20. februára 2020 so slovenským dabingom. Ak dovtedy nechcete čakať, pripravili sme pre vás špeciálne predpremiéry, ktoré sa uskutočnia 15. a 16. februára v multiplexoch Cinemax, Mlyny Cinemas Nitra, Kino Star, Lučenec a Zvolen, Cinema City Aupark, Eurovea a VIVO!, Golden Apple Cinema Liptovský Mikuláš a Tuli Cinema Šamorín.

TRAILER:

Zdroj: Bontonfilm

TV Program

05:20 NAJLEPŠIE POČASIE
05:25 Noviny TV JOJ
06:15 RANNÉ NOVINY
05:30 Súdna sieň
06:20 Súdna sieň
07:40 Panelák VIII.
05:00 Kutyil s.r.o. II.
05:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:20 POLICAJTI V AKCII
06:00 Rozprávanie o víle Amálke
06:05 Bob staviteľ
06:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
05:50 Příšerákovi
07:35 Můj kamarád delfín
09:15 Zůstaň nablízku