Zatiahnuté, dažďové prehánky
Bratislava
Danica, Dana
16.4.2024
Nová komédia od tvorcov trilógie Fakjú pán profesor prichádza do kín už koncom marca!
Zdielať na

Nová komédia od tvorcov trilógie Fakjú pán profesor prichádza do kín už koncom marca!

Zdroj: Bontonfilm

Tvorcovia úspešnej trilógie „Fakjú pán profesor“ prichádzajú s novou komédiou TAKMER DOKONALÉ TAJOMSTVÁ, ktorá bude mať premiéru v slovenských kinách už 26. 3. 2020 s českým dabingom.

Režisér a scenárista bláznivých komédií zo série Fakjú pán profesor a ich tri hlavné tváre vrátane predstaviteľa samotného profesora sa znovu stretli pred kamerou a natočili spolu ďalšiu skvelú a mega úspešnú komédiu Takmer dokonalé tajomstvá. Na spoločnej večeri sa zíde niekoľko párov a po pár pohárikoch sa rozhodnú, že svoje telefóny položia na stôl a podelia sa s ostatnými o všetky správy, odkazy aj telefonáty v ten večer. Esemesky sa prečítajú, hovory budú nahlas. Veď o nič nejde, bude zábava. Lenže práve naši múdri mobilní „kamoši“ o nás vedia úplne všetko, poznajú naše tajomstvá, druhé životy, drobné aj väčšie lži, milenky aj milencov. Po chvíľke nevinnej zábavy začnú chodiť správy, ktoré by ste so svojimi partnermi či priateľmi radšej nezdieľali. Rozbehne sa séria šialených situácií a trapasov, z ktorých bude čoskoro všetkým pri stole nepríjemne horúco. Odídu domov partnerské dvojice v takom zložení, v akom prišli?

Takmer dokonalé tajomstvá

Takmer dokonalé tajomstvá

Bontonfilm

Ak vám to nápadne pripomína taliansky film Úplní cudzinci, tak ste na správnej adrese. Toto je nemecká verzia.

Režisér a scenárista Bora Dagtekin pobavil komédiami Fakjú pán profesor stotisíce divákov a v Takmer dokonalých tajomstvách ukazuje nielen svoj talent na komediálne gagy a pointy, ale aj schopnosť vytvárať dynamické, britké dialógy. Hviezdy zo série Fakjú… Elyas M´Barek, Jella Haase a Karoline Herfurth zase dospeli z bláznivých, uletených postáv do náročnejších rolí s viacerými odtieňmi humoru. Spoločnosť im vo filme Takmer dokonalé tajomstvá bude robiť Florian David Fitz, ktorého môžu diváci poznať z úspešných komédií 100 vecí a Najkrajší deň.

Súvisiace články

Najčítanejšie