Jennifer Lopez vie, ako zabaviť deti: Takto trávi karanténu!

Jennifer Lopez vie, ako zabaviť deti: Takto trávi karanténu!
Je samozrejmé, že Jennifer Lopez má počas karantény trochu iné podmienky, ako bežný smrteľník, no napriek tomu vás možno inšpiruje k tomu, čo robiť s deťmi.

Hviezda filmu Zlatokopky je počas karantény so svojím snúbencom Alexom Rodriguezom, ktorý je bývalý hráč baseballu. Ten teraz spustil online koučing, vďaka ktorému pomáha hráčom, aby sa počas koronavírusu zlepšovali. Sám sa však rád zahrá so svojou rodinkou. 

J-Lo a jej deti sa pridali k Alexovi a jeho deťom a zahrali si baseball na ich záhrade v luxusnej vile v Miami. Herečka a speváčka je známa svojou skvelou figúrou a aj v domácom outfite vyzerá perfektne. 

View this post on Instagram

Today was a dream day for me. First, I’d like to thank everyone who tuned in to watch my first ARod baseball clinic. I hope you guys learned something and enjoyed it as much as I enjoyed doing it! . I mentioned this during the livestream, but do you know what Shakespeare did when he was quarantined because of the plague? He wrote King Lear. You can let this time pass you by, or you can seize it and use it to work on your swing, watch a ton of video, and make yourself a better player. Or a better anything, for that matter. . . You can also use it to spend quality time with family. We had a blast playing a little baseball in the yard with the four powerful young women in my life. . When I was their age, I couldn’t afford bats, balls ⚾️ and gloves. I was lucky to have great mentors to look out for me, and for the @bgcmiamidade giving me a place to play. . Today, it was so much fun watching them take some cuts. The only depressing part was watching Jen lock in on her swing and launch one. What can’t she do? She even hits better than I do! #ShesANatural 🔱

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on

Alex a Jennifer si krátia čas aj rôznymi hrami, ktoré sú teraz na sociálnych sieťach obľúbené. Jednoznačne sa doma nenudia. 

TV Program

15:30 Súdna sieň
16:30 Aféry
17:30 NOVINY
15:00 Profesionáli II.
15:55 Simpsonovci XXVIII.
16:25 Simpsonovci XXVIII.
15:10 C.S.I.: Kriminálka Miami II.
16:10 Vražedné Miami
17:05 Kosti II.
15:25 Strážca vesmíru Roger
15:35 Zabi nudu!
15:45 Rozprávanie o víle Amálke
14:45 Dámský klub
16:40 Kuchař srdcem
18:30 Cesta domů