Pokračovanie Hriešneho tanca potvrdené! Uvidíme v úlohe Baby opäť Jennifer Grey?

Pokračovanie Hriešneho tanca potvrdené! Uvidíme v úlohe Baby opäť Jennifer Grey? Zdroj: Isifa
Na túto otázku vieme už odpoveď.

Už je to potvrdené! Jennifer Grey sa oficiálne vracia v pokračovaní Hriešneho tanca v úlohe Baby. Bolo to jedno z najlepšie strážených tajomstiev Hollywoodu!

„Bude to presne ten druh romantického, nostalgického filmu, ktorý fanúšikovia očakávajú a vďaka ktorému sa stal jedným z najpredávanejších titulov našej spoločnosti,“ prezradil riaditeľ štúdia Lionsgate, Jon Feltheimer.

Jennifer si zahrala  vo filme z roku 1987 Frances ‘Baby’ Houseman, ktorá sa zaľúbila do postavy Patricka Swayzeho, inštruktora tancovania Johnnyho Castlea. Teraz už 60-ročná hviezda bude aj hlavnou producentkou filmu a režírovať ho bude Jonathan Levine.

Jennifer Grey Jennifer Grey Zdroj: Getty

​Žiadne ďalšie detaily, vrátane dátumu premiéry či zápletky, nie sú zatiaľ známe. Aj keď sa povráva, že film sa bude odohrávať v 90tych rokoch. Herečka v minulosti odmietla účinkovanie v televíznom seriáli na motívy Hriešneho tanca z produkcie ABC, kde si úlohu Baby napokon zahrala Abigail Breslin. “Polichotilo mi to, ale nemala som pocit, že je to pre mňa vhodné,“ povedala herečka v roku 2016. „Keď však môžete robiť na svojom vlastnom projekte, robte ten! Nepoviem vám, ktorá rola mi bola ponúknutá, ale prezradím vám, že Baby to nebola!“

Hriešny tanec Hriešny tanec Zdroj: Lionsgate

​Hriešny tanec bol obrovským úspechom a po celom svete zarobil viac ako 214 miliónov dolárov. Získal Oscara za najlepšiu pôvodnú pieseň, a to za The Time of My Life, ktorú naspievali Bill Medley a Jennifer Warnes.

Štúdio Lionsgate taktiež produkovalo v roku 2004 film Dirty Dancing: Havana Nights s Diegom Lunom a Romolou Garai. Ten však taký úspech nemal.

TV Program

17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
18:45 Kosti V.
19:45 Profesionáli
20:25 Matky na žúrke
17:55 Súdna sieň
19:00 Ochrana svedkov II.
20:10 Doktori III.
18:50 SpongeBob v nohaviciach VIII.
19:15 Sníček a Dúhalka
19:25 Rybičky Flip a Flap
18:10 Věčně mladá
20:15 FILM TÝDNE: Světlo mezi oceány
22:35 Kolonie