Do našich kín prichádza komédia, ktorá v Česku láme rekordy!

Do našich kín prichádza komédia, ktorá v Česku láme rekordy! Zdroj: Bontonfilm
Film Prvok, Šampón, Tečka a Karel videlo v Česku od svojej premiéry už vyše 330 tisíc divákov!

Prvok, Šampón, Tečka a Karel rozpráva príbeh štyroch dlhoročných kamarátov, ktorí si na triednej stretávke po dvadsiatich rokoch priznajú, že nežijú tak, ako si predstavovali. A rozhodnú sa s tým niečo urobiť. Je možné riešiť krízu stredného veku provokatívnou hrou s takmer nesplniteľnými úlohami? Ako štyridsiatnik zistí, či je naozajstný chlap? Ako zabráni korózii svojich ideálov, rozplynutiu snov a scvrkávaniu semenníkov? Prvok, Šampón, Tečka a Karel sa pokúsia nájsť v sebe odvahu urobiť poriadnu kravinu ako zamlada. Alebo aspoň odvahu hovoriť za všetkých okolností to, čo si naozaj myslia. Kto splní úlohu, nie je „sráč“...

TRAILER: 

„Som neskutočne nadšený! Diváci dávajú filmu zmysel. Aj radosť. A úplne najkrajšie je, že sa o tú radosť z príbehu spoločne delia v kine. Vo dvojici doma pri telke by to bolo smutné. Hurá, hurá, hurá! Veľmi pekne všetkým ďakujem!“ neskrýval nadšenie zo skvelého výsledku režisér a zároveň autor knižnej predlohy Patrik Hartl, ktorý sa o fantastickej diváckej návštevnosti dozvedel na dovolenke.

Patrik Hartl Patrik Hartl Zdroj: Bontonfilm

Po mnohých rokoch sa nám podarilo prekročiť vlastný tieň. Mám obrovskú, euforickú radosť, pretože roky tvrdej práce sa nám vracajú v diváckej odozve, ktorá nemá obdobu. Z výsledku prvého víkendu sa neskutočne tešíme. Lepšie to dopadnúť ani nemohlo. Dostávame nadšené reakcie z celej krajiny, diváci sa radujú a my sa radujeme s nimi. Je krásne robiť krásne veci a byť súčasťou niečoho veľkého. Pre mňa osobne je to splnený sen,“ vyznal sa producent a generálny riaditeľ filmovej distribučnej spoločnosti BONTONFILM Martin Palán.

V hlavných úlohách sa predstaví Martin Pechlát ako Prvok, David Švehlík ako Šampón, Hynek Čermák bude Tečka a Karel ponesie tvár Martina Hofmanna. Mužský štvorlístok doplnia nemenej populárne herečky Zuzana Norisová, Jana Kolesárová, Kristýna Boková, Petra Polnišová, Soňa Norisová, Daniela Kolářová či Barbora Poláková.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Zdroj: Bontonfilm

​​Film Prvok, Šampón, Tečka a Karel natočený podľa knižného bestselleru Patrika Hartla bude mať v slovenských kinách premiéru už 26. augusta 2021. 

TV Program

21:40 Inkognito
22:55 Aféry II.
23:55 Aféry II.
20:30 Dobrý ročník
23:00 Pomstiteľ
01:00 Profesionáli III.
22:00 Vtierka Castle
22:55 Stratené duše II.
23:55 FBI
22:15 Rev a motoroví miláčikovia I.
22:40 Požiarnik Sam X.
22:50 Okido I.
22:15 Černobyl
00:15 Ve jménu ďábla
01:45 Strážce spravedlnosti II.