Oblačno
19°
Bratislava
Lenka
4.6.2023
Jennifer Aniston prichytená so svojím exmanželom: Iskrí to medzi nimi opäť?
Zdielať na

Jennifer Aniston prichytená so svojím exmanželom: Iskrí to medzi nimi opäť?

Zdroj: Profimedia

Videní boli pri večeri s priateľmi.

Herečka Jennifer Aniston a jej exmanžel, tiež herec, Justin Theroux boli spolu na večeri s ich dlhoročnými priateľmi Jasonom Batemanom a jeho manželkou Amandou Ankou. S Batemanom hrala Jennifer v niekoľkých komédiách a kamarátmi sú už dlhé roky. 

Jennifer a Justin po rozvode ostali priateľmi, čo potvrdzuje aj ich Instagram, kde si často navzájom gratulujú k narodeninám. Ich vzťah začal ešte v roku 2011, kedy sa spoznali pri nakrúcaní filmu Toto je raj. Zasnúbili sa v roku 2012 a o tri roky na to sa aj vzali. Vo februári 2018 pár oznámil rozvod. "Toto rozhodnutie bolo obojstranné a prišli sme k nemu pokojne na konci minulého roka. Sme najlepší priatelia, ktorí sa rozhodli ísť rozdielnymi cestami, ale tešíme sa na pokračovanie nášho kamarátstva," napísali vtedy v spoločnom vyhlásení. 

elle.com

V novembri povedala Jennifer, že momentálne nemá záujem znova sa vydávať. "Chcela by som vzťah. Kto vie? V živote sú momenty, keď si poviete, že potrebujete vedľa seba niekoho. Bolo by príjemné prísť domov a padnúť niekomu do náručia a povedať mu, že máte za sebou náročný deň," povedala. Ktovie, možno znova padne do Justinových rúk, nakoľko z večere odchádzala s ružou. 

dailymail.co.uk

Najčítanejšie