Tvorcovia seriálu Hra o tróny sa chystajú na ďalší veľký projekt!

09.02.2018 10:00 Kinosála.sk Novinky
Tvorcovia seriálu Hra o tróny sa chystajú na ďalší veľký projekt! Zdroj: Instagram
Výhercovia Emmy, scenáristi a producenti seriálu Hra o tróny - David Benioff a D.B. Weiss, dokázali vo svete vyvolať ošiaľ ako nikto iný. Tak ako sme u nich už zvyknutí, nachystali si pre nás veľké prekvapenie!
Zdroj: hollywoodreporter.com

​O ich dejových líniách sa rozpráva ešte dlho po odvysielaní a ako pracovnej dvojici im to funguje perfektne. Diváka vedia prekvapiť a šokovať, niekedy až príliš. Podľa najnovších informácií podpísali zmluvu so štúdiom Lucasfilm.

Budú sa totiž podieľať na písaní novej trilógie zo Star Wars sveta, ktorá však nebude nadväzovať na doteraz známe filmy. Ide o úplne novú dejovú líniu. V súčasnosti sa natáčajú posledné časti Hry o tróny, čo znamená, že ponuka prišla v správnu chvíľu.

Zdroj: starwars.com

„David a Dan sú jednými z najlepších scenáristov dneška,“ povedala Kathleen Kennedy, prezidentka Lucasfilmu. „Ich riadenie zložitých postáv, hĺbky príbehu a tvorby bohatej mytológie vylepší Star Wars neuveriteľným spôsobom,“ dodala.


Je hneď niekoľko dôvodov prečo sú práve títo scenáristi excelentným výberom štúdia. Okrem toho, že sú zohratou dvojicou a stále majú v zálohe nejaké prekvapenie, sú zameraní skôr na praktické a realistické efekty, čo pri Star Wars: Sila sa prebúdza, uprednostnil aj režisér J.J. Abrams. Divákovi vedia priniesť zážitok z kinematografie a ich akčné scény v seriáli sú častokrát lepšie ako u mnohých filmoch v kinách.

Zdroj: toledoblade.com

Film už pozná aj svojho režiséra. Bude ním Rian Johnson, ktorému zverili do rúk aj film Star Wars: Poslední Jediovia. Zatiaľ však dátum premiéry istý nie je, no natáčať sa má začať hneď po uvedení deviatej časti tejto série do kín.


Autorka: Lucia Harbuľáková

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
19:45 Profesionáli III.
20:45 Boj za ženské práva
23:00 Gangster KA 2: Afričan
19:35 Prvé oddelenie II.
20:10 Kosti V.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami
20:00 Príbehy dvoch myší II.
20:25 Robošváb II.
20:50 Sherm a jeho mikróby
18:35 Ohňostroj lásky
20:15 Tenkrát v Kalifornii
22:00 Fakjů pane učiteli