Severský krimi thriller odhalí ďalší temný príbeh hackerky a ochrankyne týraných žien!

08.06.2018 14:15 Kinosála.sk Novinky
Severský krimi thriller odhalí ďalší temný príbeh hackerky a ochrankyne týraných žien!
Dievča v pavúčej sieti prichádza na filmové plátna: Pozrite si prvé zábery!

Lisbeth Salander, kultová hlavná postava úspešnej knižnej série Milénium Stiega Larssona sa vracia na plátna v adaptácii krimi bestselleru Dievča v pavúčej sieti. V temnom thrilleri sa hackerka Lisbeth spolu s novinárom Mikaelom Blomkvistom zamotáva do siete plnej klamstiev, kyber zločincov a skorumpovaných politikov. Hlavnú úlohu si tentoraz zahrala držiteľka Zlatého glóbusu za rolu kráľovnej Alžbety v seriáli The Crown, charizmatická Claire Foy. Pozrite si prvú ukážku z filmu.

Hoci ide o adaptáciu rovnakej knižnej série, Dievča v pavúčej sieti nie je pokračovaním niekoľko rokov starého filmu Muži, ktorí nenávidia ženy režiséra Davida Finchera. V novinke sa teda predstaví úplne nové herecké obsadenie a tvorivý tím.

Producenti do role Lisbeth Salander obsadili výraznú Claire Foy, ktorú preslávil seriál The Crown o anglickej kráľovskej rodine, kde si zahrala mladú kráľovnú Alžbetu. V roli novinára Mikaela Blomkvista sa zas predstaví vychádzajúca islandská hviezda Sverrir Gudnason známy z filmu Borg vs McEnroe. Talentovaný cast dopĺňajú Sylvia Hoeks (Blade Runner 2049), LaKeith Stanfield (Get Out) či Stephen Merchant (Logan). Film bude podľa producentov temnejší ako jeho predchodca, čo potvrdzuje aj výber režiséra Fedeho Álvareza, ktorý má na svedomí desivé horory Evil Dead a Muž v temnote. Či sa im to podarí, uvidíte už na jeseň, kedy sa sága Milénium vráti na filmové plátna.

Krimi thriller Dievča v pavúčej v sieti sa v našich kinách objaví už 25. októbra. 

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:50 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:25 Panelák
06:10 Súdna sieň
06:40 Súdna sieň
05:20 Prvé oddelenie II.
05:40 Panelák
06:25 TIPOS INFO
05:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
05:20 Sam a Max
05:40 Príšerky zo skúmavky
05:40 Iluzionista
07:35 Moje krásná učitelka
09:25 Need for Speed