Toto ste určite nevideli! Takmer 20-ročné fotky zachytávajúce najväčšie párty Hollywoodu!

Toto ste určite nevideli! Takmer 20-ročné fotky zachytávajúce najväčšie párty Hollywoodu!
Na začiatku milénia si mohli celebrity vyraziť medzi obyčajných ľudí bez toho, aby sa z nich hneď stala senzácia na internete. Našťastie sa uchovalo pár fotiek, ktoré nám budú toto obdobie pripomínať.

Fotografie odfotila istá Sarah, ktorá mala pred 20 rokmi na starosti takmer celý nočný život v Los Angeles. Poznala sa s mnohými celebritami a našťastie zachytila tie najlepšie momenty, o ktoré sa teraz rozhodla podeliť. 

Vince Vaughn Zdroj: hollywoodreporter.com

Sarah, tvrdí, že počas svojho pôsobenia zachytila 15 000 fotiek. "Dôvodom, prečo sme mali v našom klube toľko celebrít bolo, že sa u nás cítili bezbečne," povedala. 

Cameron Diaz a Matthew Perry na párty v Playboy Mansion Zdroj: hollywoodreporter.com
Tobey Maguire, Kirsten Dunst a Gwen Stefani Zdroj: hollywoodreporter.com

​"Väčšina ľudí, ktorých som sa pýtala, boli úplne v poriadku so zverejnením fotiek. Je to ako časový presun do nie veľmi dávnej doby, kde neexistovali Facebook, iPhone alebo hocičo zo súčasnosti. Hviezdy si mohli oddýchnuť v bare bez toho, aby od nich fanúšikovia pýtali selfie a bez toho, aby sa ich fotky objavili na rôznych blogoch," pokračovala Sarah.

Tara Reid a Jared Leto Zdroj: hollywoodreporter.com

Zdroj: hollywoodreporter.com

​"Jason Momoa bol môj spolubývajúci. Stretli sme sa, keď som mala 19, práve vtedy, keď bol známy z Baywatchu. Viem, ako sa mu stala tá jazva na tvári. Pred párty bol ešte v bare a nejaký 21-ročný chalan mu rozbil fľašu o hlavu. Žartovali sme, že predtým bol príliš pekný a to je dôvod, prečo sa to stalo."

Jason Momoa Zdroj: hollywoodreporter.com

"Ľudia, ktorí tam chodili sa navzájom poznali. Justin Timberlake zvykol chodiť ku vchodu a náhodne vyberal ľudí, ktorí môžu ísť dovnútra," dodala.

Justin Timberlake, Britney Spears a Ryan Gosling Justin Timberlake, Britney Spears a Ryan Gosling Zdroj: hollywoodreporter.com

​Napriek tomu, že sociálne média ešte neexistovali, pred vchodom veľa ráz čakali celebrity a paparazzi. "Stále urážali Leonarda DiCapria a podobných chlapcov, chceli ich vyprovokovať. Keď prišla Britney, autá zastavovali uprostred cesty a ľudia bežali, len aby ju videli. Bolo to strašidelné." 

Leonardo DiCaprio Leonardo DiCaprio Zdroj: hollywoodreporter.com
Jamie Foxx Jamie Foxx Zdroj: hollywoodreporter.com

​"Jeden večer priniesol Johnny Galecki svojho kamaráta Ryana Reynoldsa. Môj najlepší moment s Ryanom bol, keď som ho zoznámila so Scarlett. Vzali sa. Nevydržalo to dlho, no vzali sa."

Ryan Reynolds, Alyssa Milano a Johnny Galecki Ryan Reynolds, Alyssa Milano a Johnny Galecki Zdroj: hollywoodreporter.com

​Sarah tiež zoznámila Leonarda DiCapria a Heatha Ledgera. "Keď som sa zoznámila s Leom, bol ešte dieťa. Celý jeden večer napodobňoval správanie bezdomovca, ktorého sme videli. S Heathom sme zas strávili veľa nocí uňho doma. Keď natáčal Temného rytiera často mi volal v noci, pretože vedel, že budem hore" spomína na staré časy Sarah. 

Heath Ledger, Wes Bentley jeho už ex-manželka Jennifer Quanz a kamarát George Heath Ledger, Wes Bentley jeho už ex-manželka Jennifer Quanz a kamarát George Zdroj: hollywoodreporter.com

​"Scarlett nikdy nebola fanúšičkou veľkých párty. Aj s Ryanom som ju zoznámila v reštaurácii." dodala. 

 Scarlett Johansson, Kirsty Mitchell a Tara Subkoff Scarlett Johansson, Kirsty Mitchell a Tara Subkoff Zdroj: hollywoodreporter.com
Ashton Kutcher Ashton Kutcher Zdroj: hollywoodreporter.com

TV Program

20:35 Čierne vdovy
22:00 Pozná ju ako svoje boty
00:55 Hawaii 5.0 VIII.
20:15 Šanghajský rebel
22:35 Na krídlach vážky
00:55 JAG V.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
22:55 ŽREBOVANIE
20:55 Príbehy dvoch myší II.
21:20 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:35 Sam a Max
20:15 Red 2
22:20 Hotel Artemis
00:00 Sabotáž