Ryan Reynolds a Hugh Jackman si neprestávajú zo seba robiť žarty! Toto vymysleli!

Ryan Reynolds a Hugh Jackman si neprestávajú zo seba robiť žarty! Toto vymysleli! Zdroj: express.co.uk
Len minulý týždeň herci konečne vyhlásili prímerie, no podľa nového videa môžeme vidieť, že to tak úplne nie je. Ich žartíky pokračujú ďalej.

Po vyhlásení prímeria Ryan Reynolds sľúbil svojmu kolegovi, že pre neho pripraví nádhernú reklamu pre jeho firmu Laughing Man Coffee. Hugh Jackman neváhal a rovnako pripravil reklamu pre Ryanovu spoločnosť Aviation Gin, no vytvoril niečo, čo ani sám Ryan nečakal. 

Zdroj: buzzfeed.com

"Pracoval som 24 hodín denne, aby som vytvoril túto reklamu pre Hughovu kávovú spoločnosť a predstavujem si, že on pracoval rovnako tvrdo na reklame pre mňa," povedal Ryan, ktorý túto spoločnosť v reklame nielen vychválil, ale vyzdvihol aj prácu, ktorú do toho Hugh vkladá. Hneď na to však Hugh povedal, že jeho reklama nie je ani zďaleka taká dobrá. Aj napriek tomu však Ryan trval na tom, aby si reklamu na jeho spoločnosť pozreli spolu. Pozrite sa, ako to dopadlo. 

Hugh si svojím prístupom vytvoril veľký problém a vyzerá to tak, že je ich prímeriu koniec a tak sa môžeme tešiť na ešte viac žartíkov.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:00 SEDEM
22:55 INKOGNITO
00:30 ZÁCHRANÁRI
22:00 Looper: Nájomný zabijak
00:35 Bohatá zima s JOJkou
00:40 Vikingovia IV.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V.
22:55 ŽREBOVANIE
23:00 TIPOS INFO
21:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
22:15 Agi Bagi
22:30 Zabi nudu! II.
21:55 Pán Šanghaje
23:55 Jiný svět
01:25 Santa je pořád úchyl!