Neviete, kde číha: Pozrite si prvý trailer pripravovaného hororu The Invisible Man!

Neviete, kde číha: Pozrite si prvý trailer pripravovaného hororu The Invisible Man! Zdroj: ew.com
Cecilia je v toxickom vzťahu s geniálnym vedcom. Zo začiatku to síce vyzerá ako krimi dráma, no v skutočnosti pôjde o horor.

Horor The Invisible Man bude v kinách od 5. marca a v hlavných úlohách sa predstavia Elisabeth Moss a Oliver Jackson-Cohen. Hlavná hrdinka Cecilia utečie v noci od svojho manžela a prichýli ju jej sestra, kamarát z detstva a jeho dcéra. Ceciliin muž sa však zabije a zanechá jej obrovské bohatstvo, čo Ceciliu núti k myšlienkam, že jeho smrť bola len hoax. Po istých nebezpečných udalostiach si je Cecilia zrazu istá, že ju prenasleduje niekto, koho nevidí nikto, len ona. Je to však duch?

Zdroj: ew.com

V skutočnosti je Invisible Man akousi komiksovou postavičkou, ktorú si mnoho ľudí zobrazuje len ako kabát s okuliarmi a klobúkom. "Chcel som sa od toho vzdialiť a urobiť niečo, čo by bolo skutočne moderné. Napriek tomu, že je vo filme veľa skvelých hercov, je to šou jednej ženy. Elizabeth Moss je stredobodom filmu takmer v každej scéne. Keď sa takto rozhodnete postaviť film, je dobré mať skvelého herca akým je Lizzie," povedal režisér Leigh Whannell. 

Zdroj: ew.com

​Prvý trailer vyzerá naozaj strašidelne, čo myslíte? 

TV Program

19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:15 18 ROKOV S TV JOJ
18:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III.
19:30 ŽREBOVANIE
19:40 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
18:55 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha II.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III.
19:15 Pat a Mat
19:35 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:00 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
18:30 Zoolander
20:15 FILM MĚSÍCE: PREMIÉRA: Potížísta
22:15 Car a Matilda