Nick Jonas si musel pre film Bitka o Midway nechať narásť fúzy: Reakcia jeho manželky vás možno prekvapí!

Nick Jonas si musel pre film Bitka o Midway nechať narásť fúzy: Reakcia jeho manželky vás možno prekvapí! Zdroj: etonline.com
Priyanka Chopra a Nick Jonas budú 1. decembra oslavovať svoje prvé výročie svadby. Za ten rok si prešli kadečím.

Počas premiéry filmu Bitka o Midway Nick prezradil, čo si jeho žena myslela o fúzikoch, ktoré si pre film nechal narásť. 

Zdroj: people.com

"Páčilo sa jej to. Jej otec má tiež fúzy a tak sa s tým zmierila. Ja som jej však povedal, že hneď ako dotočíme, dávam si ich dole. Odpovedala mi, že sa jej vlastne až tak nepáčia," zasmial sa Nick, ktorý hral vo filme pilota Bruna Gaidu a jeho fúzy boli inšpirované Pepém le Pewom. Nick mal premiéru so svojimi fúzikmi počas koncertu v Los Angeles. 

Zdroj: people.com

Priyanka prednedávnom vychválila Nicka za jeho aktivitu pri organizovaní svadby. "Nick mi povedal, že vie, že nakrúcam náročný film a že sa naň potrebujem sústrediť. Celá logistika bola na ňom. Ja som to dotiahla. A tak sedel doma, zatiaľ čo som nakrúcala a organizoval svadbu, robil zasadací poriadok, rozdeľoval izby a robil to všetko pre to, aby som sa mohla venovať práci. Musím priznať, že Nick má veľkú zásluhu na našej svadbe, dokonca prišiel do Indie o niečo skôr, než musel," prezradila. Znie to až príliš dokonale, no tento pár tak naozaj pôsobí. 

Zdroj: vanityfair.com

Film Bitka o Midway je v kinách od 14. novembra. 

TV Program

22:40 Pí a jeho život
01:25 Nehanební bastardi
04:15 NAJLEPŠIE POČASIE
20:45 Profesionál
22:45 Vodičák
22:45 POČASIE S TIPOSOM
22:00 Hawaii 5.0 VIII.
22:55 ŽREBOVANIE
23:15 Vraždy, ktoré šokovali XXIII.
22:40 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
22:50 Volám sa Caillou V.
23:15 Fix a Foxi
21:55 Suburbicon: Temné předměstí
23:50 Bohové Egypta
01:50 Coriolanus