Názor Kinosály: Skutočný smiech na neskutočnej komédii Palm Springs!

Názor Kinosály: Skutočný smiech na neskutočnej komédii Palm Springs! Zdroj: ign.com
Aké by to bolo, keby ste sa každý deň prebúdzali v to isté ráno a navyše by to bola svadba vašej mladšej sestry?

Potrebujete sa dobre zasmiať? Film Palm Springs je to pravé. Je koniec leta, no ak si ho chcete predĺžiť, neváhajte a choďte do kina na túto ľahkú, no nesmierne vtipnú romantickú komédiu. 

Najkrajším zážitkom na tomto filme je asi jeho humor. Vychádza z bežných situácii, ktoré sa dejú každému z nás a preto ho pochopia všetci. Zdá sa, že americkí scenáristi konečne našli spôsob, ako zabaviť väčšinového diváka bez toho, aby museli použiť trápny a fekálny humor. Dúfame, že sa toho budú čo najdlhšie držať. 

Zdroj: nytimes.com

Najväčšie prekvapenie však asi zažijú fanúšikovia tria The Lonely Island, ktoré tento film produkuje. Známi sú svojimi komédiami, no tu museli trošku ubrať zo svojho šialeného štýlu a prispôsobiť sa príbehu, ktorý v skutočnosti je zaujímavý. Rieši sa v ňom zmysel života, fyzika, drogy, zrady a v tejto kombinácii nesmie chýbať ani láska

Zdroj: ca.finance.yahoo.com

Andy Samberg a Cristin Milioti sú výborné herecké duo a hrať postavy, ktoré sú v živote tak trochu stratené im naozaj svedčí. Do toho tá svadobná atmosféra, ktorá je v pozadí príbehu a prináša veľké množstvo vtipných situácií.

Zdroj: eu.desertsun.com

Zhrnutie: Hoci toho v kinách momentálne veľa nemáme, no ide zatiaľ o najlepšiu komédiu nielen tohto leta, ale aj tohto roka. Návštevu kina v tomto prípade určite neoľutujete. 

TV Program

20:35 Captain America: Občianska vojna
01:55 Penny sa bojí
03:35 Krimi
20:30 Česko Slovensko má talent - Porotcovský špeciál
02:05 V divočine s Bearom Gryllsom II.
02:45 V divočine s Bearom Gryllsom II.
21:55 Vraždy, ktoré šokovali XXIII.
00:45 C.S.I.: Kriminálka New York VII.
01:40 C.S.I.: Kriminálka New York VII.
22:40 Cesta za pokladom
23:00 Pat a Mat
23:10 Zabi nudu! II.
22:10 Domino
01:25 Polosvět
02:50 Bájní tvorové: Dračí hrobka