Názor Kinosály: Skutočný smiech na neskutočnej komédii Palm Springs!

Názor Kinosály: Skutočný smiech na neskutočnej komédii Palm Springs! Zdroj: ign.com
Aké by to bolo, keby ste sa každý deň prebúdzali v to isté ráno a navyše by to bola svadba vašej mladšej sestry?

Potrebujete sa dobre zasmiať? Film Palm Springs je to pravé. Je koniec leta, no ak si ho chcete predĺžiť, neváhajte a choďte do kina na túto ľahkú, no nesmierne vtipnú romantickú komédiu. 

Najkrajším zážitkom na tomto filme je asi jeho humor. Vychádza z bežných situácii, ktoré sa dejú každému z nás a preto ho pochopia všetci. Zdá sa, že americkí scenáristi konečne našli spôsob, ako zabaviť väčšinového diváka bez toho, aby museli použiť trápny a fekálny humor. Dúfame, že sa toho budú čo najdlhšie držať. 

Zdroj: nytimes.com

Najväčšie prekvapenie však asi zažijú fanúšikovia tria The Lonely Island, ktoré tento film produkuje. Známi sú svojimi komédiami, no tu museli trošku ubrať zo svojho šialeného štýlu a prispôsobiť sa príbehu, ktorý v skutočnosti je zaujímavý. Rieši sa v ňom zmysel života, fyzika, drogy, zrady a v tejto kombinácii nesmie chýbať ani láska

Zdroj: ca.finance.yahoo.com

Andy Samberg a Cristin Milioti sú výborné herecké duo a hrať postavy, ktoré sú v živote tak trochu stratené im naozaj svedčí. Do toho tá svadobná atmosféra, ktorá je v pozadí príbehu a prináša veľké množstvo vtipných situácií.

Zdroj: eu.desertsun.com

Zhrnutie: Hoci toho v kinách momentálne veľa nemáme, no ide zatiaľ o najlepšiu komédiu nielen tohto leta, ale aj tohto roka. Návštevu kina v tomto prípade určite neoľutujete. 

TV Program

17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:50 Kosti V.
18:45 Kosti V.
19:45 Profesionáli
17:55 Súdna sieň
19:00 Ochrana svedkov II.
20:10 Doktori III.
18:25 Labková patrola I.
18:50 SpongeBob v nohaviciach VIII.
19:15 Sníček a Dúhalka
18:10 Věčně mladá
20:15 FILM TÝDNE: Světlo mezi oceány
22:35 Kolonie