Názor Kinosály: Čo si pre vás pripravila romantická komédia Šťastný nový rok?

Názor Kinosály: Čo si pre vás pripravila romantická komédia Šťastný nový rok? Zdroj: ContinentalFilm
Nádherné Tatry, skvelé herecké obsadenie a mnoho vtipných situácií. Snímka Šťastný nový rok však ukrýva omnoho viac.

Štyri kamarátky a jedna stará mama budú chcieť prísť na to, v čom vlastne spočíva láska a či na ňu v niektorých prípadoch nie je príliš neskoro. Poznáte to možno aj z vlastného života. Každá žena je iná, no napriek tomu nájde v jednotlivých postavách kúsok seba. 

Zdroj: ContinentalFilm

Nemožno nevidieť, že film sa snaží ukázať Tatry len v tom najkrajšom svetle. Celkovo to pôsobí priam až americkým dojmom, čo snímke neškodí, práve naopak, zdá sa, že tvorcom išlo presne o tento efekt. Čo je hlavné, film nenudí, pretože sa v ňom stále niečo deje a určite vás pobaví aj postava Emílie Vášáryovej, sofistikovanej starej mamy, ktorej nápadníka hrá Jiří Bartoška. Všetky zvyšné hlavné ženské postavy vyniknú približne rovnako a každá jedna si v príbehu nájde svoj význam. Vďaka tomu nemáte pocit, že komédia sa zameriava len na jednu osobu, okolo ktorej sa točí celý dej. Tento film je však mierený na romantické duše a tak sa na to pred návštevou kina dobre pripravte. 

Zdroj: ContinentalFilm

Zhrnutie: Treba priznať, že táto snímka sa môže ľahko vyrovnať aj zahraničným snímkam v tomto žánri. Herecké obsadenie a príbeh bude sedieť asi väčšine divákov a ak sa chystáte si pred sviatkami oddýchnuť od hektických dní, Šťastný nový rok je v kine tá správna voľba. 

Šťastný nový rok je v kinách od 5. decembra. 

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:00 Najkrajšie bývanie II.
05:40 NA CHALUPE
06:20 Pod povrchom
05:15 DEDIČSTVO
06:15 Hoď svišťom
06:45 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:10 Sníček
05:20 Jahôdka a jej kamaráti III.
05:15 Tanec s láskou
06:55 Než přišla bouře
08:45 Kapitán Mike křižuje Ameriku