Názor Kinosály: Udržalo si Jumanji svoju úroveň?

Názor Kinosály: Udržalo si Jumanji svoju úroveň? Zdroj: mediastinger.com
Ak ste sa zabávali na Jumanji: Vitajte v džungli je veľmi pravdepodobné, že sa zabavíte aj na pokračovaní s podtitulom Ďalší level.

Štyria superhrdinovia z počítačovej hry sa znova dali dokopy, aby nás najmä pobavili a musíme priznať, že im to vyšlo. Je celkom dobré, že sme nevideli rovnaké situácie, ako pri prvom filme a tak vieme, že tvorcom nápady ešte nedošli. Samozrejme, nezmenili úplne všetko, no idea pridať nové charaktery a pomeniť jednotlivé postavy sa ukázala ako príjemné osvieženie. 

Zdroj: www.inverse.com

Navyše vidíme aj niekoľko nových postáv, ktoré do príbehu vnášajú mnoho svojich kvalít. Potrebné je vydvihnúť najmä herečku Awkwafinu, ktorá do partie naozaj výborne zapadla a dokázala zahrať presne to, čo by urobila aj jej postava z normálneho života. Tento prípad sa vzťahuje aj na Dwayna Johnsona a Kevina Harta, ktorých talent však už veľmi dobre poznáme. 

Zdroj: gadgets.ndtv.com

Film je popri tom všetkom zameraný aj na problémy miléniálov, no rovnako rieši problémy aj ich starých rodičov. Je to snímka, ktorá sa dá pozerať s celou rodinou. Tento film je však možno o niečo viac dojímavý, než ten predchádzajúci. Na druhej strane sa práve pre to viac zameriava na jeho príbeh a nie na dobrodružstvo, ktorého tam aj tak nie je málo.  

Zdroj: imdb.com

Zhrnutie: Jumaji: Ďalší level vás nebude nudiť a práve pred sviatkami v kinách padne dobre odreagovať sa na podobnom žánri. Kvalitou sa pokračovanie vyrovnalo prvej časti a tak, keď ste ju videli, nemali by ste vynechať ani Ďalší level. 

TV Program

06:25 Noviny TV JOJ
07:00 Pat a Mat
07:20 Káčerovo
06:40 Súdna sieň
08:15 Návrat do budúcnosti 3
10:45 Šťastný Luke
06:05 BUČKOVCI 3
07:25 Keď je pečenie umenie III.
07:55 Keď je pečenie umenie III.
06:40 Tashiho svet
06:55 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
07:10 Požiarnik Sam X.
05:05 12 darů do života
07:10 Lord of the Dance
08:55 Psí poslání