Názor Kinosály: Vtedy v Hollywoode neučaruje každému, no nepochybne to stojí za pozretie

Názor Kinosály: Vtedy v Hollywoode neučaruje každému, no nepochybne to stojí za pozretie Zdroj: hollywoodreporter.com
Pre tých, ktorí s Tarantinovou tvorbou nie sú veľmi oboznámení alebo stotožnení, môže ísť o naozaj šokujúci zážitok.

Na začiatok treba povedať, že snímka má takmer 3 hodiny, čo sa môže mnohým divákom zdať príliš veľa. Tarantino si však dal záležať na výbornom prerozprávaní príbehu a tvorbe atmosféry, na čo sme pri jeho filmoch zvyknutí. 

Zdroj: thetimes.com

Film je tiež plný známych a kvalitných hercov a to nehovoríme len o trojici Robbie, DiCaprio a Pitt. V jednotlivých scénach si zahrajú aj menšie hviezdy, ktoré však určite spoznáte. Snímka má naozaj veľa vedľajších postáv, ktoré ju osviežujú.

Zdroj: vox.com

Ak nepoznáte príbeh, ktorý sa ukrýva za týmto filmom, koniec vám bude pripadať ako príliš brutálny a násilnícky, no v skutočnosti sa Tarantino s koncom veľmi pekne pohral a prekvapí mnohých. Áno, tomuto filmu by sa dalo vyčítať mnoho, no v konečnom dôsledku je to vydarené dielo s perfektnou a jedinečnou atmosférou, ktorou je jeho režisér známy. 

Zdroj: theaustralian.com.au

Zhrnutie: Objavuje sa mnoho názorov. Väčšine ľudí sa tento film nepáči a potom sú tu takí, ktorí tvrdia, že ide o Tarantinove majstrovské dielo. Pravda je možno niekde uprostred. Nie je to jeho najlepší film, no oproti tomu, čo nám kiná momentálne ponúkajú ide o výbornú snímku.

TV Program

21:40 Inkognito
22:55 Aféry II.
23:55 Aféry II.
20:30 Dobrý ročník
23:00 Pomstiteľ
01:00 Profesionáli III.
22:00 Vtierka Castle
22:55 Stratené duše II.
23:55 FBI
22:15 Rev a motoroví miláčikovia I.
22:40 Požiarnik Sam X.
22:50 Okido I.
22:15 Černobyl
00:15 Ve jménu ďábla
01:45 Strážce spravedlnosti II.