Názor Kinosály: Stará láska nehrdzavie je možno najlepšou romantickou komédiou za posledné roky

Názor Kinosály: Stará láska nehrdzavie je možno najlepšou romantickou komédiou za posledné roky Zdroj: vanityfair.com
Ideálny letný film je v kinách už od 11. júla a určite by ste si ho nemali nechať ujsť.

Ona je kandidátka na prezidentku a on talentovaný, no nezamestaný novinár. Poznajú sa od detstva a náhoda ich znova spojí. Úžasné na tomto filme je to, že sa nesnaží byť nasilu vtipný, no napriek tomu sa budete smiať takmer celý čas. 

Zdroj: empireonline.com

Môžu za to aj dvaja hlavní predstavitelia, Seth Rogen a Charlize Theron. Tí si na plátne rozumejú tak, že si budete už od začiatku želať, aby ich vzťah vyšiel, čo samozrejme nebude také ľahké. 

Zdroj: imdb.com

Film režíroval Jonathan Levine, ktorý má s podobným žánrom skúsenosti. V minulosti mal totiž na starosti snímky ako The Night Before, 50/50 či Warm Bodies. Pri prvých dvoch spomínaných už so Sethom Rogenom pracoval, čo bolo vidieť aj na tejto snímke. Prepracoval sa do nej totiž Rogenov typický humor. 

Zdroj: people.com

Napriek tomu, že ide o romantickú komédiu, scenár podčiarkuje aj niekoľko súčasných celosvetových problémov ako je globálne otepľovanie, extrémizmus, ovládanie niektorých médií či sexizmus. Keďže ide o film z politického prostredia, v niektorých postavách určite nájdete aj slávnych politikov. 

Zdroj: imdb.com

Zhrnutie: Aj keď sa tento film riadi šablónou klasických romantických komédií, predsa len ide o niečo, čo v kinách vidíme radi. Snímka má nápad, dobré spracovanie, skvelé obsadenie a vynikajúce vtipné situácie. 

TV Program

15:20 ZÁCHRANÁRI
16:10 NAŠI II.
16:50 NAŠI II.
15:45 Profesionáli II.
16:40 Simpsonovci XXI.
17:10 Simpsonovci XXI.
15:50 Tlkot srdca
16:45 Klamári II.
17:45 Súdna sieň
15:40 Lovci drakov
16:05 Malý Elvis a priatelia
16:35 Sníček
14:30 Žena z mých snů
16:15 Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy
18:00 Tristan a Isolda